کد خبر: 790131 A

معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای وزارت ورزش و جوانان گفت:به دنبال این هستیم تا تفاهمات امضا شده با عراق را اجرایی کنیم و تلاش وزارت ورزش و جوانان ایران بر این است تا بتوانیم در برخی رشته ها به عراق کمک کنیم.

به گزارش ایلنا به نقل از پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، محمد رضا داورزنی عصر امروز در جلسه با روسای فدراسیونهای ورزشی که به میزبانی کمیته ملی المپیک در حال برگزاری است, گفت: امروز توانستیم با توجه به فضای خوبی که در کمیته ملی المپیک ایجاد شده به صورت هم زمان در خدمت هم روسا و هم نواب روسای فدراسیونهای ورزشی باشیم.

 وی ادامه داد: با توجه به جایگاه بزرگ بانوان در ورزش و فدراسیونهای ورزشی و افتخاراتی که برای ورزش کشور کسب کرده‌اند امیدوارم بتوانیم در این جلسات از حضور نواب رئیس بانوان فدراسیونهای ورزشی استفاده کنیم.

 معاون وزیر ورزش و جوانان گفت: صااحی امیری با شخصیت فرهنگی و اخلاقی که دارند توانسته‌اند اقدامات خوبی در ورزش کشور انجام دهند و با حضور به موقع و پی گیری خود پشت گرمی خوبی برای فدراسیونها هستند.

وی افزود: به روسای جدید وزنه برداری و کشتی تبریک می‌گویم این دو رشته همواره در المپیک ها سبد مدالی ما را رنگین تر کرده اند و امیدوارم با اقدامات مناسبی که صورت می دهند بتوانند در المپیک 2020 نیز شرایط سبد مدال ما را پر بارتر کنند.

داورزنی گفت: از فدراسیونهای کاراته, تکواندو, شمشیر بازی که اخیرا دستاوردهای خوبی داشتند و همچنین سایر فدراسیونهایی که موفقیتهایی در عرصه آسیایی, جهانی و کسب سهمیه المپیک داشتند تشکر می کنم و امیدوارم دیگر فدراسیونها نیز بتوانند در کسب سهمیه آماده تر از قبل گام بردارند تا بتوانیم کاروان پرامیدتری را به المپیک 2020 اعزام کنیم.

معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای وزارت ورزش و جوانان اظهار داشت: سال گذشته به همراه 15, 16 رییس فدراسیون به کشور عراق سفر کردیم و تفاهم نامه هایی با مسئولان و روسای فدراسیونهای مربوطه عراق امضا شد که امروز وزیر جدید ورزش و جوانان عراق به ایران آمده و با وزیر ورزش و جوانان ما و رییس کمیته ملی المپیک دیدار دارند.

وی در پایان گفت: به دنبال این هستیم تا تفاهمات امضا شده با عراق را اجرایی کنیم و تلاش وزارت ورزش و جوانان ایران بر این است تا بتوانیم در برخی رشته ها به عراق کمک کنیم و همچنین از حسن همجواری برای حضور در کمپ ها و اردوهای مختلف استفاده کنیم.

داورزنی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر