کد خبر: 789841 A

مالک باشگاه شهرخودرو گفت: با نظر کادرفنی به جذب بازیکن خارجی اقدام خواهیم‌کرد.

به گزارش ایلنا و به نقل از سایت رسمی باشگاه شهرخودرو خراسان، فرهاد حمیداوی در خصوص شرایط تیم شهرخودرو اظهار کرد: خدا را شاکریم که برای فصل نوزدهم نیز اتفاقات خوبی در باشگاه شهر خودرو رخ داده و علاوه بر جذب چند بازیکن خوب، با آماده سازی مناسب آماده شروع لیگ می‌شویم.

وی در خصوص تاخیر رخ داده در زمان آغاز لیگ نوزدهم گفت: ما هم مثل مردم نمی‌دانیم دقیقا چه زمانی قرار است قرعه‌کشی برگزار شود و لیگ در چه تاریخی آغاز می‌شود. واقعا بی‌اطلاعیم و نمی‌دانیم مسئولان برگزاری مسابقات چه می‌خواهند بکنند. برای فوتبال ایران زشت است که تیم های شرکت کننده حتی نمی‌دانند چه زمانی قرار است این رقابت‌ها آغاز شود. امیدواریم به زودی این مشکل هم حل شود تا بتوانیم برنامه‌ریزی مناسبی برای زمان باقی مانده داشته‌باشیم.

 

حمیداوی در خصوص جذب بازیکنی دیگر از استقلال تهران تصریح کرد: ما دو هفته بود که با روح‌الله باقری مذاکره می‌کردیم، الحمدالله در نهایت این مذاکرات نتیجه داد و ۳ ساله با وی بستیم. افتخار ما خدمت به خراسان کبیر و شهر امام رضا(ع) است، فکر می کنم برای هر فوتبالیستی در ایران مایه افتخار است که در مشهد به میدان برود.

 

وی در خصوص جذب بازیکن خارجی گفت: تصمیم‌گیرنده نهایی در این خصوص، کادرفنی است. به دنبال اسامی خاص نیستیم و صرفا برای ما مهم این است که بازیکن به تاکتیک ذهنی گل‌محمدی و کادرش بیاید. در پست های مختلفی با بازیکنان خارجی مذاکراتی داشته‌ایم و قطعا یکی دو بازیکن با نظر کادرفنی جذب خواهندشد.

 

حمیداوی در رابطه با مکان برگزاری مسابقات شهرخودرو در لیگ برتر نوزدهم تاکید کرد: باید از دکتر هاشمی جواهری تشکر کنم که ۱۰۰ درصد با باشگاه شهرخودرو همراه بود و صرفا با نگاه به دغدغه مردم، تفاهم نامه را امضا کرد تا ما برای میزبانی از رقبا در این ورزشگاه، مشکلی نداشته باشیم.

 

مالک باشگاه شهرخودرو در خصوص احداث کمپ تمرینی در مجموعه ورزشی ثامن‌الائمه گفت:از مدیرکل ورزش و جوانان خراسان رضوی به خاطر همراهی‌هایی که با ما داشته ممنونم. آن زمین تمرینی که در مجموعه ثامن کلنگش خورد، اسفندماه آماده می شود و حقیقتا برای ما خیلی دیر است اما بازهم ممنونیم که این کار را برای تیم ما انجام دادند.

 

وی در خصوص اینکه آیا وعده شهردار مشهد برای در اختیار گذاشتن کمپ تمرینی محقق شده است، افزود: نباید کمک های شهرداری و شورای شهر را فراموش کنیم. اما واقعیت این است که طی چند ماه گذشته اژ سوی شهرداری به ما قول در اختیار گذاشتن زمین و ساخت کمپ را دادند اما هنوز محقق نشده است. نمی دانیم اصلا این اتفاق خواهد افتاد یا خیر چرا که خیلی زمان گذشته و دیر شده است و در شرایطی است که آنها به ما قول داده بودند. با این شرایط از تمام مسئولان شهری و استانی خواهش می کنیم زمینی را به ما اختصاص دهند تا با بودجه خودمان این کمپ را احداث کنیم و به صورت متمرکز، فضای تمرینی و آکادمی داشته باشیم و در نهایت نماینده خوبی برای استان و کشور در مسابقات داخلی و خارجی باشیم.

 

فرهاد حمیداوی شهرخودرو خراسان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر