کد خبر: 789595 A

آخرین تمرین تیم فوتبال تراکتور در اردوی ارضروم برگزار شد.

به گزارش ایلنا و به نقل از روابط عمومی باشگاه فرهنگی، ورزشی و اقتصادی تراکتور، شاگردان مصطفی دنیزلی،  امروز (سه شنبه، اول مرداد) آخرین نوبت از تمرین خود در اردوی ارضروم را برگزار کردند.

تراکتوری ها، این تمرین را با دویدن دور زمین شروع و سپس به انجام برنامه های استقامتی و قدرتی پرداختند.

انجام بازی تنیس فوتبال در قالب گروه های سه نفری، بخش دیگر تمرین امروز تراکتور بود.

دنیزلی در ادامه تمرین، تیمش را به دو گروه تقسیم کرد تا در دو وقت 15 دقیقه ای، به انجام بازی فوتبال بپردازند. در این بین، سرمربی تراکتور نیز نکات فنی لازم را به بازیکنانش گوشزد می کرد.

عملکرد خوب مازولا، خرید جدید تراکتور در جریان بازی فوتبال، تحسین اعضای تیم را در پی داشت.

این نوبت از تمرین پس از 90 دقیقه با سوت دنیزلی به پایان رسید.

گفتنی است؛ کاروان تیم فوتبال تراکتور، عصر امروز، ارضروم را به مقصد تبریز ترک می کنند تا پس از سه روز استراحت، تمرینات خود را در ورزشگاه بنیان دیزل پیگیری کنند.

 

 

photo_۲۰۱۹-۰۷-۲۳_۱۶-۱۸-۴۱ (3) photo_۲۰۱۹-۰۷-۲۳_۱۶-۱۸-۴۱ (2) photo_۲۰۱۹-۰۷-۲۳_۱۶-۱۸-۴۱ photo_۲۰۱۹-۰۷-۲۳_۱۶-۱۸-۴۰ (4) photo_۲۰۱۹-۰۷-۲۳_۱۶-۱۸-۴۰ (3) photo_۲۰۱۹-۰۷-۲۳_۱۶-۱۸-۴۰ (2) photo_۲۰۱۹-۰۷-۲۳_۱۶-۱۸-۴۰ photo_۲۰۱۹-۰۷-۲۳_۱۶-۱۸-۳۹ (2) photo_۲۰۱۹-۰۷-۲۳_۱۶-۱۸-۳۹ photo_۲۰۱۹-۰۷-۲۳_۱۶-۱۷-۵۲ (3) photo_۲۰۱۹-۰۷-۲۳_۱۶-۱۷-۵۲ (2) photo_۲۰۱۹-۰۷-۲۳_۱۶-۱۷-۵۲ photo_۲۰۱۹-۰۷-۲۳_۱۶-۱۷-۵۱ (3) photo_۲۰۱۹-۰۷-۲۳_۱۶-۱۷-۵۱ (2) photo_۲۰۱۹-۰۷-۲۳_۱۶-۱۷-۵۱ photo_۲۰۱۹-۰۷-۲۳_۱۶-۱۷-۵۰ (2) photo_۲۰۱۹-۰۷-۲۳_۱۶-۱۷-۵۰ photo_۲۰۱۹-۰۷-۲۳_۱۶-۱۷-۴۸ photo_۲۰۱۹-۰۷-۲۳_۱۶-۰۹-۳۰
لیگ برتر فوتبال تراکتور آذربایجان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر