کد خبر: 789487 A

با وجود تاکید اتحادیه باشگاه‌ها به برگزاری جام شهدا به نظر می‌رسد این تورنمنت لغو خواد شد.

به گزارش خبرنگار ورزشی ایلنا، جام شهدا که پیش از این قرار بود میان چهار تیم پرسپولیس، سایپا، فولاد خوزستان و ماشین سازی تبریز برگزار شود با اما و اگرهای زیادی روبرو شده و با وجود اصرار اتحادیه باشگاه‌های کشور مبنی بر برگزاری آن  به نظر می‌رسد لغو خواهد شد.

پس از اینکه  باشگاه ماشین سازی اعلام کرد در این تورنمنت شرکت نخواهد کرد شاهین بوشهر اعلام آمادگی کرد تا جای این تیم را بگیرد ولی در پس از آن اعلام شد ماشین‌سازان دیدار تدارکاتی با فولاد خوزستان ترتیب داده‌اند و به جای دیداری که قرار بود در جام شهدا میان دو تیم برگزار شود در محل دیگری به مصاف هم خواهند رفت.

از طرفی باشگاه پرسپولیس هم که یکی از تیم‌های حاضر در این جام بود قرار است دیداری تدارکاتی با نود ارومیه داشته باشد و اینطور به نظر می‌رسد که قید حضور در جام شهدا را زده است.

پیش از این صحبت‌هایی مبنی بر مخالفت فدراسیون فوتبال با برگزاری این تورنمنت مطرح بود و عنوان می‌شد تنها اتحادیه باشگاه‌ها حامی برگزاری این جام است و حالا به نظر می‌رسد اختلافات موجود به سمتی رفته که این تورنمنت لغو شود. هرچند هنوز خبر رسمی مبنی بر لغو آن منتشر نشده است.

پرسپولیس سایپا فولاد خوزستان جام شهدا
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر