کد خبر: 789434 A

تمرینات تیم فوتبال نساجی مازندران از فردا برگزار می‌شود.

به گزارش ایلنا، فرهاد کوچکزاده سرپرست تیم نساجی در گفت‌وگو با رسانه باشگاه نساجی مازندران، با عنوان اینکه فشار زیادی طی تمرینات بدنسازی به بازیکنان آمده و انشاالله با شروع لیگ تاثیرات مثبت این تمرینات سنگین و هدفمند را مشاهده خواهیم کرد، گفت: با اینکه بازیکنان ما اصلاً شرایط خوبی برای مسابقه نداشتند اما با توجه به اینکه وقت چندانی تا آغاز لیگ نمانده، نیازمند برگزاری بازی‌های تدارکاتی هستیم.

وی افزود: خدا را شکر کادر فنی از عملکرد بازیکنان در روز گذشته رضایت داشتند و رفته‌رفته با برگزاری چند دیدار تدارکاتی دیگر، انسجام تیمی ما نیز به‌دست خواهد آمد.

سرپرست تیم نساجی مازندران با اشاره به اینکه با صلاحدید کادر فنی بازیکنان امروز به استراحت خواهند پرداخت، خاطرنشان کرد: تمرینات ما از ساعت ۱۹ فردا (چهارشنبه دوم تیرماه) در کمپ راه‌آهن پیگیری خواهد شد.

کوچکزاده تصریح کرد: دیدار تدارکاتی بعدی ما روز پنج‌شنبه (سوم تیرماه) با نفت مسجدسلیمان انجام خواهد شد که زمان و مکان این دیدار را به‌زودی اعلام می‌کنیم.

به گزارش روابط عمومی، نساجی در ۳ دیدار اخیر تدارکاتی خود موفق به شکست تیم‌های داماش و بادران تهران شده و در مقابل مس کرمان نیز به تساوی رسید.

نساجی مازندران فرهاد کوچک زاده
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر