کد خبر: 789384 A

وپعیت ادامه همکاری هافبک ملی پوش با استقلال تهران مشخص شد.

به گزارش خبرنگار ورزشی ایلنا، علی کریمی یکی از بازیکنان استقلال تهران است که با گذشت چند هفته از نقل و انتقالات تابستانی وضعیت مشخصی نداشت. این بازیکن در تابستان گذشته از سپاهان به استقلال پیوسته بود و با فرا رسیدن تابستان مهلت قراردادش به پایان رسید.

با سپری کردن تعطیلات و حضور در اردوی تیرماه تیم ملی در نهایت کریمی با مشخص شدن وضعیت پرونده پروپئیچ از طریق مدیربرنامه‌هایش که پیشنهادهای خارجی را در اولویت قرار داده بود، با مدیران باشگاه برای تمدید قرارداد مذاکره کردند.

پس از جمع بندی نهایی بین بازیکن و باشگاه پس از اینکه او پیشنهاد خارجی قابل قبولی نداشت تصمیم گرفت روی تمدید قرارداد به توافق دست پیدا کنند. کریمی مشکلی برای ادامه همکاری نداشته و اگر مشکل خاصی پیش نیاید به زودی برای عقد قرارداد رسمی اقدام می‌کند.

نکته قابل توجه درباره کریمی عدم حضور او در تمرینات آماده سازی پیش فصل استقلال است. او همانند فرشید باقری در مرحله اول تمرینات تهران و اردوی آماده سازی ترکیه را از دست داد و همینطور در بدنسازی هم حضور نداشت. با شروع فاز بازی‌های تدارکاتی و تمرینات سبک‌تر در آستانه شروع مسابقات کریمی باید برای امضای قرارداد اقدام کند اگرچه تا به امروز هم زمان زیادی را از دست داده است اگرچه در تمریتات تیم ملی بدون حضور لژیونرها حضور داشت.

علی کریمی استقلال تهران
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر