کد خبر: 789256 A

پایان انتظار برای حضور در فوتبال اروپا؛

مهاجم ملی‌‌پوش فوتبال ایران قرارداد خود را با تیم پرتغالی به امضا رساند و فصل آینده در فوتبال اروپا به کار ادامه خواهد داد.

به گزارش ایلنا، مهدی طارمی که پیش از این نیز اعلام کرده بود مقصد بعدی‌اش فوتبال اروپا خواهد بود، با ریوآوه پرتغال به توافق دست یافت و فصل آینده را در لیگ این کشور به بازی خواهد پرداخت.

طارمی که از سه سال پیش تلاش خود را برای حضور در فوتبال اروپا با انتقال ناکام و پردردسر به ریزه اسپور ترکیه استارت زده بود، بعد از حضور در لیگ ستارگان قطر و درخشش در پیراهن زردپوشان و در کنار ستاره هلندی این تیم (وسلی اسنایدر) اکنون در تابستان نقل و انتقالاتی راهی لیگ برتر پرتغال شده و در فصل جدید با ریوآوه به فوتبال خود ادامه خواهد داد تا به رویای خود برای حضور در فوتبال اروپا دست یابد.

این در حالیست که پرسپولیس تلاش زیادی داشت تا بار دیگر با این مهاجم ملی‌پوش و اقای گل دو دوره فوتبال ایران برای بازگشت به این تیم توافق دست یابد اما با اعلام قطعی این بازیکن برای ادامه فوتبال در اروپا و تلاش برای دستیابی به فرصت مناسب نمایش در این قاره، او در نهایت با ریوآوه به توافق دست یافت و باید دید نتیجه تلاشش در موقعیت تازه چه خواهد بود.

IMG_20190723_084440_882

پرتغال فصل آینده فوتبال اروپا فوتبال ایران ملی پوش
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر