کد خبر: 788959 A

استراماچونی آستین بالا زد؛

وضعیت همکاری مدافع تیم امید با استقلال تهران مشخص نیست و این بازیکن منتظر پاسخ نهایی از باشگاه تهرانی است.

به گزارش خبرنگار ورزشی ایلنا، عارف غلامی، مدافع 22 ساله تیم امید ایران یکی از اهداف نقل و انتقالاتی باشگاه استقلال است. این مدافع جوان که فصل گذشته در فولاد خوزستان حضور داشت هم اکنون بازوبند کاپیتانی تیم امید را در اختیار دارد.

با جدایی پژمان منتظری و روزبه چشمی از استقلال، در حال حاضر تنها محمد دانشگر و سیاوش یزدانی به عنوان مدافع وسط در لیست آبی‌ها حضور دارند. از این رو آندره آ استراماچونی که در نظر دارد تیم یکدست و بی نقصی را روانه مسابقات فصل بعد کند، شرایط این بازیکن را زیر نظر گرفته و از مدیران باشگاه برای جذب او درخواست کرد.

سرمربی ایتالیایی با این بازیکن و مدیربرنامه‌هایش تماس‌هایی هم برقرار کرده است و جویای آمادگی این بازیکن بوده است. غلامی طی روزهای گذشته با اعضای هیات مدیره و هم در ارتباط بوده و طرفین برای همکاری به توافقات جزئی هم دست پیدا کرده‌اند.

با وجود چند پیشنهاد دیگر و تعلل باشگاه استقلال برای مذاکره روی مسائل مالی قرارداد غلامی او تا فردا منتظر پیشنهاد همکاری استقلال می‌ماند و اگر طرفین به توافق نرسند او تیم دیگری را انتخاب خواهد کرد.

مدیران باشگاه استقلال با وجود مشکلات موجود در بازار نقل و انتقالات فعلی و ماجرای پرونده شکایت پروپئیچ در خرید یک مهاجم خارجی و چند بازیکن در پست خط میانی موفق عمل کرده‌اند و نیاز دارند تا یک مدافع هم به خدمت بگیرند.

استقلال تهران عارف غلامی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر