کد خبر: 788816 A

پرداخت بدهی با کمک فیفا قبلا هم انجام شده بود

3 سال قبل، استقلال باید 380 هزار دلار به سه بازیکن خارجی خود می‌داد و آن زمان هم توانستند طلب این سه بازیکن را از طریق فیفا با یک نامه نگاری پرداخت کنند

به گزارش ایلنا، استقلال تهران با نامه‌ای که بعد از شکایت پروپئیچ کروات برای آن‌ها آمده بود 60 روز فرصت داشت طلب 430 هزار دلاری این بازیکن را پرداخت کند. استقلالی‌ها با وجود اینکه پول طلب پروپئیچ را آماده داشتند اما موفق شدند طلب این بازیکن را از پاداش بازیکنان خود که در جام جهانی 2018 حضور داشتند با نامه‌نگاری با فیفا بدهند.

با وجود اینکه بعد از موفق شدن باشگاه استقلال در راضی کردن فیفا برای پرداخت طلب پروپئیچ از محل پاداش بازیکنان آن‌ها در جام جهانی مدیران این باشگاه کار خود را یک موفقیت سیاسی- ورزشی قلمداد کردند و اعتقاد داشتند این اتفاق موفقیتی چشمگیر برای فوتبال ایران است اما برای اولین بار نبود که یک باشگاه ایرانی موفق می‌شود طلب یک بازیکن خارجی را اینگونه پرداخت کند.

3 سال قبل، استقلال باید 380 هزار دلار به سه بازیکن خارجی خود می‌داد و آن زمان هم توانستند طلب این سه بازیکن را از طریق فیفا با یک نامه نگاری پرداخت کنند و آن روزها هم خبری از اعلام اینکه شاهکار مدیریتی صورت گرفته در اردوگاه آبی‌ها نبود. بخشی از پاداش بازیکنان استقلال که در جام جهانی 2014 برزیل حضور داشتند، طلب 380 هزار دلاری آن روزهای استقلالی‌ها را پرداخت کرد.

مسوولان باشگاه پدیده شهر خودرو هم عنوان می‌کنند آن‌ها هم از این هم طریق بدهی خود را پرداخت کردند.

استقلال پروئیچ
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر