کد خبر: 788508 A

اولین ترکش بعد از انتخاب دبیر به عنوان رییس فدراسیون

سرمربی تیم امید کشتی آزاد کشورمان از سمت خود کناره‌گیری کرد.

به گزارش ایلنا، در حالی که هنوز علیرضا دبیر به صورت رسمی در فدراسیون کشتی معارفه نشده و کار خود را به عنوان رییس جدید آغاز نکرده، یکی از مربیان تیم‌های ملی استعفای خود را اعلام کرده است.

علیرضا رضایی از سمت خود به عنوان سرمربی تیم کشتی آزاد زیر 23 سال استعفا داده و و دلیل آن را دخالت مدیر تیم های ملی عنوان کرد.

متن استعفای علیرضا رضایی به شرح زیر است:

اینجانب علیرضا رضایی سرمربی تیم ملی کشتی آزاد امید ایران، کناره‌گیری خود را از این مسئولیت اعلام می‌نمایم. پس از تشکیل مجمع و انتخاب دوست عزیزم علیرضا دبیر به ریاست فدراسیون کشتی، ضمن ارسال پیام تبریک، کناره‌گیری‌ام را با ایشان در میان گذاشتم. در توانایی آقای دبیر تردیدی وجود ندارد. خانواده کشتی ایران برای اعتلای ورزش اول کشورمان باید با تمام قوا او را یاری کنند.

طی دو هفته اخیر پس از انتصاب مدیر تیم‌های ملی، با دخالت‌های مکرر ایشان روبرو شدم و به عنوان عضو کوچکی از خانواده بزرگ کشتی ایران، نمی‌خواهم بخشی از حاشیه‌های هدفمندی باشم که شخصاً نقشی در ایجاد آن نداشته‌ام.

وظیفه دارم از همکارانم در کادر فنی تیم ملی، عوامل زحمتکش اداری و اجرایی فدراسیون کشتی، هیات‌های استانها و پرسنل فداکار خانه کشتی صمیمانه سپاسگزاری کنم. با توجه به اینکه فرصت خداحافظی حضوری در اردو میسر نشد، از همین جا بار دیگر به ملی‌پوشان امید می‌گویم که به عنوان برادرتان، به وجودتان افتخار می‌کنم و چشم انتظار تداوم موفقیت‌هایتان هستم.

 

فدراسیون کشتی علی‌رضا رضایی تیم کشتی آزاد زیر 23 سال
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر