کد خبر: 788463 A

قائم مقام قشقایی شیراز در خصوص ویدیوی که روز گذشته از او منتشر شد توضیحاتی ارائه داد.

به گزارش خبرنگار ورزشی ایلنا، روز گذشته ویدیویی منتشر شد که در آن اسماعیل سرهنگیان، قائم مقام باشگاه قشقایی شیراز مشغول صحبت با شخصی بود که در تصویر مشخص نبود و مفاد صحبت‌های طرفین مبنی بر دریافت پول بابت بستن قرارداد با بازیکن بود. سرهنگیان در این ویدیو درخواست 100 میلیون تومان برای جذب بازیکن مورد نظر را مطرح کرده بود و انتشار ویدیوی مربوط به آن سرو صدای زیادی بپا کرد.

اسماعیل سرهنگیان در گفتگو با خبرنگار ورزشی ایلنا در خصوص این ویدیو و صحبت‌های مطرح شده اظهار داشت: این ویدیو به صورت مخفیانه و بدون اطلاع من از حریم شخصی من که دفتر کارم است گرفته شد و این کار از نظر قانونی جرم است و من هم از شخص مورد نظر شکایت کرده و تا آخر پیگیر شکایتم هستم.

وی افزود: من در این ویدیو در حال دست انداختن شخص مورد نظر بودم و به نوعی او را به سخره گرفته بودم و صحبت‌هایم به هیچ وجه جدی نبود. چون اصلاً سمت من در باشگاه قائم مقام است و توانایی امضای قرارداد با بازیکنان را ندارم و فقط مدیرعامل می‌تواند پای قرارداد بازیکنان را امضا کند. ضمن اینکه اگر چنین زد و بندی صورت گرفته بود و من پولی دریافت کرده بودم آن بازیکن مورد نظر باید با ما قرارداد امضا می‌کرد. شما ببینید اصلاً بازیکنی با چنین مشخصاتی در چند وقت اخیر جذب تیم ما شده است یا نه.

قائم مقام قشقایی ادامه داد: آن شخص بدون اجازه از حریم شخصی من فیلم گرفت و برایم پیام فرستاد که اگر 700 میلیون تومان به حسابم نریزی ویدیویت را پخش می‌کنم و آبرویت را می‌برم و کاری می‌کنم در فوتبال نابود شوی. من گفتم ویدیو را پخش کن و حتی چیزی بالاتر از این هم اگر بود حاضرم بمیرم ولی باج ندهم.

سرهنگیان در پایان عنوان کرد: من سال‌ها در فوتبال حضور دارم و در موردم از بازیکنان و مربیانی که با آنها کار کردم بپرسید و همه‌شان برایم سر می‌دهند و من را قبول دارند. هیچ وقت در طول زندگی سراغ این مسائل نرفتم و هیچ مدرک و آماری علیه من وجود ندارد. این موارد را هم پیگیری قضایی می‌کنم و به زودی نتیجه‌اش مشخص می‌شود.

* لازم به ذکر است که سرهنگیان، قائم مقام قشقایی اسنادی در رابطه با تهدید دلال در اختیار ایلنا قرار داده است که در صورت نیاز نسبت به انتشار آن اقدام خواهد شد.

قشقایی شیراز اسماعیل سرهنگیان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر