کد خبر: 788430 A

بازیکنان تیم ملی فوتبال نوجوانان کشورمان که در حال پیگیری تمرینات خود در تهران جهت اعزام به تاجیکستان هستند، در تمرین امروز میزبان بازیکن سابق تیم ملی بودند.

به گزارش ایلنا،تیم ملی فوتبال نوجوانان در مرکز ملی فوتبال مشغول پیگیری تمریناتش تا پیش از اعزام به تورنمنت کافا در تاجیکستان است. در تمرین نوبت صبح، نوجوانان ایران میزبان خداداد عزیزی بودند.

محمدرضاساکت سرپرست تیم ملی هم که در تمرین حضور داشت خطاب به ملی پوشان زیر 16 سال ایران گفت: در چند مدت اخیر شاهد این بودید که چهره‌های بزرگ فوتبال کشور در کنار شما حاضر شدند و این نشان از اهمیت شما است. خداداد عزیزی یکی از چهره های بزرگ ملی و بین المللی فوتبال کشورمان است که میزبان ایشان هستیم. عزیزی یکی از نفراتی است که چهره اش در موزه و سالن افتخارات کنفدراسیون فوتبال آسیا قرار گرفته و باعث افتخار تمامی ایرانیان است.

وی افزود: برای آینده خود باید افرادی چون عزیزی را سرلوحه قرار دهید تا بتوانید حتی یک نفره در قالب تاکتیک تیمی، سرنوشت تیم ملی کشورتان را تغییر بدهید. این توقعی است که از شما داریم. حدود 50 نفر در اردو بودید که بخشی از شما اکنون در چین حضور دارد و بخش دیگر هم شما که عازم تاجیکستان خواهید شد. شما باید به قله برسید و بازیکنانی که به این قله های رسیدند را در کنار خودتان در این مدت دیدید و در آینده هم در مرکز ملی فوتبال بازهم خواهید دید.

 

خداداد عزیزی تیم ملی فوتبال نوجوانان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر