کد خبر: 788348 A

مربی تیم جوانان استقلال می گوید اولین تجربه او در مربی گری با برد دربی همراه شد و این موضوع برای او یک یادگاری خواهد بود.

به گزارش ایلنا و به نقل از سایت رسمی باشگاه استقلال، هادی شکوری سرمربی تیم جوانان استقلال در اولین گام موفق شد در دربی به پیروزی برسد. شکوری در این باره به سایت باشگاه گفت: برد ما برای بازیکنان از نظر معنوی ارزشی زیادی داشت. زمان کمی داشتیم و بیشتر تلاش کردیم روحی و روانی با تیم کار کنیم و بیشتر آموزش های ما ذهنی بود. بازیکنان ما باهوش و با غیرت هستند و توانستند 30-40 درصد خواسته های ما را انجام دهند اما مزد تلاش خود را گرفتند.

او ادامه داد: بعد از 10 نفره شدن روی ما فشار آمد اما بازیکنان با غیرت بازی کردند و به آنها گفتم هر کدام باید به اندازه دو نفر در زمین تلاش کنیم.

شکوری در بخش بعدی صحبت‌های خود درباره شروع کار مربی گری با برد دربی، بیان کرد: دربی همیشه در همه رده ها مهم است و خوشحالم گام اول را در مربی گری با برد در دربی شروع کردم و این موضوع برای من به یادگار خواهد ماند.

سرمربی جوانان استقلال اضافه کرد: تیم با ایده آل های من فاصله دارد و من 10 روز است که آمدم. زمان داریم و باید با گذشت زمان تاکتیک مد نظر خود را پیاده کنیم. از کادر قبلی تشکر می کنم که تیم را جمع کردند و ما تلاش می کنیم با تمرین مشکلات را حل کنیم. هفته قبل یازده بازیکن داشتیم و یک بر صفر شکست خوردیم و من حضور نداشتم. از این هفته لیگ برای ما شروع شد و تیم ما پتانسیل صعود به رده های بالای جدول دارد.

سرمربی جوانان استقلال در پایان صحبت های خود درباره تیم بزرگسالان استقلال، عنوان کرد: تغییر و تحولات زیادی در تیم صورت گرفته است و تیم نیاز به زمان دارد. استقلال در سال های اخیر در یارگیری بد شانس بوده اما امیدوارم به تیم و امسال می تواند موفق باشد. هواداران در سال های اخیر اذیت شدند و امیدوارم خریدهای جدید هر چه سریعتر با تفکرات سرمربی وفق پیدا کنند تا تیم بتواند به موفقیت مورد نظر هواداران برسد.

استقلال هادی شکوری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر