کد خبر: 788322 A

دبیر سازمان لیگ فوتسال گفت: سلامت بازی‌ها از اهمیت بسیار زیادی برای ما برخوردار است.

به گزارش ایلنا،آرش جابری درباره دیدار لیگ برتر نوجوانان فوتسال گفت: دیدار دو تیم اقلید شیراز و شازند اراک در گروه دوم از دور برگشت مسابقات لیگ برتر نوجوانان برگزار شد و بلافاصله پس از اتمام این مسابقه نماینده بازی با من تماس گرفت و نکاتی را درباره اتفاقات این دیدار عنوان کرد.

وی ادامه داد: باتوجه به اینکه هرکدام از دو تیم این امکان را داشتند که در مدت 24 ساعت پس از بازی اعتراض خود را ارائه کنند، منتظر ماندیم تا مهلت قانونی آنها اعمال شود. پس از اینکه هیچ اعتراضی به دست ما نرسید، کلیه مدارک شامل گزارش‌های دقیق نماینده سازمان لیگ فوتسال، داوران و فیلم های موجود را با تنظیم نامه‌ای جهت تقاضای رسیدگی به اتفاقات این بازی از سوی ارکان قضایی فدراسیون به دبیرکل فدراسیون ارسال کردیم.

دبیر سازمان لیگ فوتسال افزود: باتوجه به اینکه سلامت بازیها از اهمیت بسیار زیادی برای سازمان لیگ فوتسال برخوردار است و تمامی اقدامات لازم را جهت صیانت از آن بکار می گیریم، برگزاری بازیهای فینال لیگ نوجوانان را تا زمان دریافت آرای مربوط به این پرونده تعلیق کردیم.

جابری در پایان تاکید کرد: بررسی‌های لازم از سوی ارکان قضایی فدراسیون انجام خواهد شد و سازمان لیگ فوتسال هم تمام تلاش و همکاری خود را در راستای تکمیل مدارک لازم در این پرونده انجام خواهد داد.

 

لیگ برترفوتسال آرش جابری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر