کد خبر: 788195 A

دهمین دوره مسابقات قهرمانی نوجوانان آسیا 2019 از فردا (یکشنبه – 30 تیرماه) با برگزاری رقابت‌های 10 وزن گروه پسران و دختران آغاز می‌شود که با انجام مراسم قرعه‌کشی هوگوپوشان کشورمان در این روز حریفان خود را شناختند.

به گزارش ایلنا به نقل از روابط عمومی فدراسیون تکواندو، دهمین دوره مسابقات قهرمانی نوجوانان آسیا با حضور 331 تکواندوکار از فردا (یکشنبه – 30 تیرماه) در "امان" اردن آغاز می‎شود و به مدت دو روز ادامه خواهد داشت.

فردا و در روز نخست این رقابت‌ها، مبارزات اوزان 45-، 51-، 59-، 68- و 78- کیلوگرم پسران و پیکارهای اوزان 42-، 46-، 52-، 59-، و 68- کیلوگرم دختران انجام خواهد شد که متولد شهرستانی، توکلی، بختیاری، جمشیدی، اکبری، کلی‌وند، وسیله‌بر، سلطانی، مدانلو و توکلی به عنوان نمایندگان کشورمان در این رقابت‌ها به مصاف رقبایشان می‌‎روند.

مراسم قرعه کشی این دوره از رقابت‌ها ساعاتی پیش برگزار و حریفان تکواندوکاران نوجوان ایران در روز نخست مشخص شدند.

مبینا کلی‌وند در وزن 42- کیلوگرم پس از یک‌دور استراحت به مصاف برنده دیدار چین تایپه و فیلیپین می‌رود.

در وزن 46- کیلوگرم، مریم وسیله بر نماینده کشورمان است که در گام نخست باید نماینده مالزی را شکست دهد و در صورت برتری با برنده دیدار اردن و تایلند مبارزه کند.

غزل سلطانی در وزن 52- کیلوگرم با نماینده فلسطین دیدار می‌کند و پس از آن باید برنده دیدار ژاپن و ویتنام را از پیش رو بردارد.

تیا مدانلو در وزن 59- کیلوگرم نماینده کشورمان است که در اولین مبارزه خود با هوگوپوش مغولستان مبارزه می‌کند و پس از آن به مصاف برنده پیکار ژاپن و تایلند خواهد رفت.

آناهیتا توکلی هوگوپوش وزن 68- کیلوگرم نیز ابتدا با تکواندوکار ازبک دیدار می‌کند و در ادامه باید یکی از نمایندگان فیلیپین، چین تایپه و کره‌جنوبی را از پیش رو بردارد.

اما در گروه پسران امیررضا متولد شهرستانی تکواندوکار وزن 45- کیلوگرم کشورمان در نخستین گام باید نماینده تایلند را شکست دهد و در صورت برتری به مصاف برنده چین و لبنان می‌رود.

علی توکلی نماینده ایران در وزن 51- کیلوگرم در اولین مبارزه خود با هوگوپوش قراق مبارزه می‌کند و سپس یکی از تکواندوکاران چین تایپه، ازبکستان و عربستان را پیش‌رو دارد.

در وزن 59- کیلوگرم، امیرسینا بختیاری نماینده ایران است که در اولین مبارزه رو در روی تکواندوکار لبنان قرار می‌گیرد و سپس به مصاف برنده دیدار اردن و قزاقستان می‌رود.

پدرام جمشیدی هوگوپوش وزن 68- کیلوگرم در نخستین گام به مصاف نماینده تاجیکستان می‌رود و در صورت برتری با نماینده کویت دیدار خواهد کرد.

علی اکبری نماینده وزن 68- کیلوگرم کشورمان ابتدا باید نماینده افغانستان را شکست دهد و سپس رو در روی برنده دیدار لبنان و تایلند قرار می‌گیرد.

هدایت تیم دختران را «ندا زارع» به عنوان سرمربی و «معصومه محمدیان» و «لیلا خزایی» به عنوان مربیان برعهده دارند. همچنین سرمربیگری تیم نوجوانان پسر بر عهده «محمدرضا زوار» به عنوان سرمربی، «حسین کریمی» و «وحید ناصری» به عنوان مربیان است.

 

تکواندو
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر