کد خبر: 788151 A

یوونتوس به دلیل قراردادی که با یکی از شرکت های ساخت بازی امضا کرده صرفا فقط در آن بازی می تواند حضوری پررنگ داشته باشد!

به گزارش ایلنا، باشگاه یوونتوس قراردادی اختصاصی با شرکت بزرگ «کونامی» امضا کرده و از این پس حضوری پررنگ و البته کاملا اختصاصی در بازی «PES» خواهد داشت.

آنها به همین دلیل در بازی 20 FIFA  با نام «پیدمونته کالچو» شرکت نخواهند کرد و با نام واقعی خود فقط در بازی 2020 PES حضور می‌یابند.پیدمونته نام منطقه‌ای است که تورین در آن واقع است.

یوونتوس با شرکت کونامی که مالک PES است قرارداد امضا کرده و حق استفاده از نام خود را به این شرکت واگذار کرده است چون این قرارداد اختصاصی است، دیگر بازی‌های فوتبال، از جمله فیفا، باید نام این باشگاه را در بازی‌شان عوض کنند و لباس تیم و ورزشگاه را هم از خودشان بسازند.

اما این قرارداد تاثیری روی بازیکنان ندارد. با آنها به صورت مجزا مذاکره می‌شود و به این ترتیب کریستیانو رونالدو همچنان با نام خودش در بازی حضور خواهد داشت. تصویر رونالدو در نسخه‌های پیشین فیفا روی جلد این بازی نقش بسته بود.

تیم پیدمونته کالچو در بازی فیفا امکان استفاده از موارد خاص را خواهد داشت و تغییراتی که انجام می‌شود روی Ultimate Team فیفا 20 تاثیری ندارد.

این قرارداد متفاوت با قراردادی است که منچستر یونایتد در ماه گذشته با کونامی امضا کرد. آنها حالا مجوز حضور در PES را صادر کرده‌اند و به این ترتیب، دیگر قرار نیست نام این باشگاه در PES، «من رد» باشد.

 

یوونتوس فیفا 2020
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر