کد خبر: 788115 A

ثریا آقایی و ثمین عابد خجسته دو ملی پوش بدمینتون کشورمان که در مسابقات بین المللی بدمینتون غنا حضور دارند در مرحله یک هشتم نهایی قسمت دونفره بانوان این مسابقات با پیروزی برابر تیم دونفره میزبان به مرحله یک چهارم نهایی راه یافتند .

به گزارش ایلنا به نقل از فدراسیون بدمینتون، ثریا آقایی و ثمین عابد خجسته دو ملی پوش بدمینتون ایران که در مسابقات بین المللی بدمینتون غنا حضور دارند در مرحله یک هشتم نهایی قسمت دوبل بانوان این مسابقات با پیروزی برابر تیم دوبل میزبان به مرحله یک چهارم نهایی راه یافتند. در این دیدار تیم دوبل ایران توانست با نتیجه دو بر صفر و با امتیازهای 21 – 8 و 21 – 9 تیم دوبل غنا را شکست دهند و راهی مرحله یک چهارم نهایی دوبل شوند.
در مرحله یک چهارم نهایی مسابقات دوبل، تیم دوبل ایران با ترکیب ثریا آقایی و ثمین عابدخجسته به مصاف تیم بنین خواهند رفت.
همچنین در قسمت یک نفره بانوان این رقابتها، ثریا آقایی در دور اول به علت عدم حضور حریف نیجریه ای خود به دور دوم راه یافت و در دور دوم به مصاف بازیکن هند که سید دو جدول را دارد و دارای رنک 68 جهان بود، بازی را با نتیجه 2 بر یک و امتیازهای 22 – 20، 19 – 21 و 21 – 16 واگذار کرد و از دور رقابتهای یک نفره بانوان کنار رفت.
ثمین عابدخجسته دیگر ملی پوش بدمینتون کشورمان در رقابتهای یک نفره بانوان نیز در دور اول بدمینتون باز غنا را با نتیجه 2 بر صفر شکست داد و راهی دور دوم شد.
عابدخجسته در دور دوم در مصاف با بدمینتون باز نیجریه که دارای سید سوم جدول و رنک 107 بود، روبرو شد و این بازی را با نتیجه 2 بر صفر واگذار کرد و از دور رقابتهای یک نفره بانوان حذف شد.
مسابقات بین المللی بدمینتون غنا در روزهای بیست و هفتم لغایت سی ام تیر ماه جاری در شهر آکوا با حضور بدمینتون بازان کشورهای مختلف جهان برگزار می شود.

*اعزام بدمینتون بازان ایران به چین
ملی پوشان بدمینتون ایران فردا تهران را به مقصد چین ترک خواهند کرد.
علیرضا کرمی و نسیم صفایی دو ملی پوش بدمینتون جوانان کشورمان به منظور شرکت در مسابقات بدمینتون جوانان آسیا، فردا یکشنبه98/04/30 تهران را به مقصد چین ترک خواهند کرد. مسابقات بدمینتون جوانان آسیا در روزهای دوم لغایت هفتم مرداد ماه سال جاری در سوژو چین برگزار می شود.
تیم دوبل بدمینتون ایران را فریبا جلالیان به عنوان سرپرست همراهی می کند.

بدمینتون
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر