کد خبر: 788108 A

بازیکن تیم ملی والیبال جوانان گفت: امروز چک خیلی خوب بازی کرد. این تیم هم شرایطی مشابه شرایط ما داشت و بازیکنان این تیم می خواستند به هر نحوی که شده مقابل ایران پیروز شوند.

به گزارش ایلنا به نقل از روابط عمومی فدراسیون والیبال، مرتضی شریفی پس از پیروزی تیم والیبال جوانان ایران مقابل چک و صعود به مرحله بعدی رقابت های والیبال جوانان جهان اظهار داشت: بازی خوبی بود اما آنطور که باید نتوانستیم بازی کنیم. با این وجود از این که توانستیم چک را شکست دهیم و به مرحله بعدی راه پیدا کنیم خوشحالم.

وی ادامه داد: اگر این بازی را می باختیم نمی توانستیم به جمع ۸ تیم پایانی برسیم. امروز چک خیلی خوب بازی کرد. این تیم هم شرایطی مشابه شرایط ما داشت و بازیکنان این تیم می خواستند به هر نحوی که شده مقابل ایران پیروز شوند.

پشت خط زن تیم ایران در مورد عملکرد خودش در بازی با چک تصریح کرد: هم من و هم سایر بازیکنان خوب بازی کردیم و با آنالیز مربیان این بازی را پیروز شدیم.

شریفی در پایان خاطرنشان کرد: ما آمده بودیم که چک را شکست دهیم چون برای رفتن روی سکو به بحرین آمده ایم. مرحله بعدی سخت تر است و امیدوارم در آن مرحله هم موفق باشیم.

والیبال شریفی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر