کد خبر: 788052 A

کشتی‌گیر فرنگی‌کار مازندرانی که در جریان تمرینات از ناحیه گردن آسیب دیده بود روز پنجشنبه در بیمارستان محب کوثر تهران تحت عمل جراحی قرار گرفت.

به گزارش ایلنا، بعد از انتشار مصاحبه‌ای از امیرمحمد رضایی خوشبختانه خیلی زود مسعود سلطانی‌فر وزیر ورزش و رضا صالحی امیری رییس کمیته ملی المپیک پیگیر درمان این کشتی‌گیر شدند و خوشبختانه خیلی زود دستورات لازم در این باره صادر شد و حالا این کشتی‌گیر جوان راهی خانه شده تا با استراحت کامل به بازگشت دوباره به روی تشک فکر کند.

امیرمحمد ساعت 2 بامداد روز پنجشنبه از آمل راهی تهران شد و ساعت شش صبح هم کارهای بستری شدن را انجام داد تا مهیای انجام عمل جراحی شود. وضعیت امیرمحمد رضایی کشتی‌گیر فرنگی‌کار جوانان با توجه به وضعیتی که برای او پیش آمده بود، بسیار پیچیده و سخت شده بود و حتی این خطر وجود داشت که او برای همیشه سلامتی‌اش را از دست بدهد اما خوشبختانه با دستور وزیر ورزش و جوانان مسعود سلطانی‌فر و همچنین حمایت رضا صالحی امیری و پیگیری‌های حسن رنگرز شرایط برای بستری شدن و همچنین انجام جراحی به خوبی برای امیرمحمد فراهم شد.

با تلاش پزشکان عمل جراحی امیرمحمد بلافاصله انجام شد و خوشبختانه با تلاشی که دکتر بصامی‌پور انجام داد این عمل جراحی با موفقیت انجام شد و تقریبا ساعت شش بعد از ظهر بود که او از اتاق عمل بیرون آمد. یک جراحی موفقیت آمیز و بسیار خوب که نشانه‌هایی از بازگشت دوباره این کشتی‌گیر به روی تشک دارد. برخلاف اخباری که در گذشته درباره امیرمحمد منتشر شده بود و بسیاری از پزشکان معتقد بودند که امیرمحمد حتی در صورت جراحی هم بسیار بعید است که بتواند سلامتی‌اش را به دست بیاورد اما روز گذشته دکتر نوروزی خبر از موفقیت‌آمیز بودن جراحی این کشتی‌گیر داد و می‌توان امیدوار بود که به زودی او به روی تشک برگردد.

امیرمحمد رضایی روز گذشته از بیمارستان مرخص و با آمبولانس راهی زادگاهش در آمل شد اما با توجه به پیگیری‌های انجام شده او مجددا به تهران برمی‌گردد تا کارهای فیزیوتراپی را هم در تهران انجام بدهد بلکه به طور کامل سلامتی‌اش را به دست بیاورد. ظاهرا در این‌باره هماهنگی‌های لازم هم انجام شده است تا او بعد از سه هفته استراحت مطلق در تهران اسکان پیدا کند و به فیزیوتراپی مشغول شود.

تصاویری که از امیرمحمد در این روزهای اخیر منتشر شد بسیار تکان‌دهنده و دردناک بود. ابتدا تصویری از او منتشر شد که در حال گذران مصدومیت بود و بعد هم تصاویری از کفش کشتی وصله‌دار او دل علاقه‌مندان به کشتی را به درد آورد. در این مدتی که خبر مصدومیت سخت امیرمحمد منتشر شد خیلی‌ها به دنبال این بودند که به او کمک کنند.

کمک‌هایی که با توجه به دستور وزیر ورزش برای جراحی این کشتی‌گیر ظاهرا باعث شده تا این کمک‌ها برای مدتی متوقف شود اما این اتفاق نباید رخ بدهد. امیرمحمد هنوز به حمایت همه علاقه‌مندان به کشتی نیاز دارد. عمل جراحی تازه شروع کار درمان این کشتی‌گیر محسوب می‌شود و نیاز است که همه حمایت‌ها از این کشتی‌گیر در روزهای آینده با قدرت ادامه پیدا کند.

گزارش: محسن وظیفه

 

فدراسیون کشتی مسعود سلطانی‌فر امیرمحمد رضایی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر