کد خبر: 787511 A

کالدرون مربی بزرگ و با دانشی است

مدافع ملی‌پوش تیم فوتبال پرسپولیس گفت: سال گذشته با حمایت هواداران نتایج خوبی گرفتیم. امیدارم امسال هم بتوانیم با کمک هواداران، عملکرد موفقی داشته باشیم.

به گزارش ایلنا، مهدی شیری مدافع ملی پوش تیم فوتبال پرسپولیس در گفتگو با سایت رسمی باشگاه پرسپولیس اظهار داشت: پارسال با درایت کادر فنی، تلاش بازیکنان و حمایت هواداران، بازی‌های بسیار خوبی انجام دادیم که با نتایج قابل قبول و قهرمانی همراه شد. امیدوارم با کادر فنی جدید، بازیکنان جذب شده و تلاش تیم، بتوانیم این روند را حفظ کرده و دل هواداران را شاد کنیم. با ادامه حمایت هواداران همانطور که تا کنون بوده، این مساله دور از دسترس نیست.

وی در خصوص دعوت شدن به تیم ملی افزود: خیلی خوشحال شدم از اینکه توانستم به لیست تیم ملی اضافه شوم. آرزوی هر بازیکنی است که پیراهن تیم ملی را بر تن کند.  امیدوارم با بازی‌هایی که در فصل جاری انجام می دهم، هم به پرسپولیس کمک کنم و هم بتوانم بار دیگر به تیم ملی دعوت شوم.

مهدی شیری در خصوص بازیکنان حاضر در پست خود در تیم ملی عنوان کرد: بازیکنان بزرگی در این پست حضور دارند که جذابیت رسیدن به این عنوان و رقابت را بیشتر می‌کند. حضور در جمع ، بزرگان، افتخاری است که برای آن باید بیشتر و بیشتر تلاش کرد.

شیری در ادامه در خصوص اردوی سرخپوشان تصریح کرد: اردوی بسیار خوبی داریم و امیدوارم تا پایان این اردو به خواسته‌های کادر فنی و آمادگی تیم برسیم. اینجا همه چیز مهیا است.

مدافع پرسپولیس در مورد تقویت تیم با بازیکنان جدید گفت: بازیکنان خیلی خوبی جذب شدند اما نکته قابل توجه اینکه اسکلت تیم حفظ شده و با حضور بازیکنان جدید، تیم کامل تر و قدرتمندتر از گذشته خواهد شد.

شیری درباره ترکیب اصلی تیم خاطرنشان کرد: با حضور بازیکنان با تجربه و حرفه‌ای، رسیدن به ترکیب بسیار سخت است و از سویی بازیکنانی که به ترکیب می‌رسند باید در شرایطی باشند که بتوانند موقعیت خود را حفظ کنند.

شیری در خصوص کادر فنی جدید نیز گفت: آقای کالدرون مربی بزرگ و با دانشی است و ما می‌توانیم با کادر فنی جدید روزهای خوبی را پیش رو داشته باشیم و روند سال‌های اخیر را ادامه بدهیم. کادر فنی جدید، بچه‌ها را برای کار و تلاش بیشتر، بسیار تشویق می‌کند. ایجاد و افزایش انگیزه یکی از مهمترین فاکتورهایی است که به بچه‌ها منتقل می‌شود. امیدوارم ثمره تلاش بچه‌ها در اردوی آماده‌سازی تیم، در بازی‌های پیش رو قابل قبول باشد.

پرسپولیس مهدی شیری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر