کد خبر: 787326 A

نواک جوکوویچ که حالا پنج بار است قهرمان ویمبلدون شده، می‌تواند قهرمانی بزرگش در مسابقات امسال را در خانه فوق‌العاده‌اش جشن بگیرد.

به گزارش ایلنا ،جوکوویچ که در طولانی‌ترین فینال تاریخ ویمبلدون موفق شد با شکست راجر فدرر تنیسور شماره یک دنیا شود، حالا میگوید که قصد دارد بعد از این قهرمانی، به نقش پدر بودنش برگردد.

او پیش همسرش یلنا و دو فرزندش، استفان و تارا برگشته است تا در آپارتمان 9/5 میلیون یورویی‌اش که در یکی از طبقات بالای یک مجتمع در شهر میامی ایالت فلوریدا واقع شده کنار آنها باشد. ساختمان لوکس آنها در میان یک پارک 140هزار متر مربعی قرار گرفته است.

این آپارتمان که جوکوویچ می‌گوید برای سبک زندگی خانواده‌اش عالی و بی‌نقص است، سه اتاق خواب و سه سرویس بهداشتی دارد اما مهم‌ترین ویژگی آن بالکن آن است که دور تا دور آپارتمان را گرفته و 7 متر عرض دارد. از این بالکن می‌توان به اقیانوس اطلس، ساحل، پارک و شهر نگاه کرد.

پنجره‌های خانه از سقف تا کف هستند و به جوکوویچ و خانواده‌اش اجازه می‌دهند که از این مناظر زیبا از داخل آپارتمان هم لذت ببرند و نیازی به رفتن به بالکن نداشته باشند.

اما اگر این قهرمان 16 گرند اسلم از این مناظر خسته شود، می‌تواند جاهای دیگری خودش را سرگرم کند. این مجتمع مسکونی دو استخر خصوصی دارد و یک مرکز آبگرم هم در زیرزمین آن مهیا است که شامل یک استخر آبگرم به همراه سونا، اتاق بخار و مرکز بدنسازی می‌شود.

آنها همچنین کلیدهای اختصاصی به پارک مجاورشان دارند و آن بخش از پارک تنها متعلق به ساکنان آپارتمان است.

جوکوویچ در بیانیه‌ای نوشته است: «سرویسی که اینجا ارائه می‌شود بی‌نظیر است و مایه الهام من شده است. ما دسترسی خصوصی به پارک داریم، یک متخصص گل و گیاه در آپارتمان داریم و دید پانورامیک به زمین و به دریا داریم. همه اینها سبک زندگی فوق‌العاده‌ و بی‌نقصی برای من و خانواده‌ام ایجاد می‌کند. من عاشق طراحی این ساختمان هستم. اینجا موقعیتی جالب در محله‌ای است که دارد مرتبا رشد می‌کند و به همین دلیل بود که جذب آن شدم و تصمیم گرفتم خانه را اینجا بخرم. حالا می‌خواهم در این خانه استراحت کنم.»

جوکوویچ که بابت قهرمانی در ویمبلدون 6/2 میلیون یورو کسب کرد، نزدیک به 200 میلیون یورو ثروت دارد. این خانه در میامی یکی از چند خانه‌ای است که او دارد اما جوکوویچ در آپارتمانش در فلوریدا، در اوج آسمان‌ها به سر می‌برد.

منبع: سان

تنیس نواک جوکوویچ
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر