کد خبر: 787313 A

مدیر روابط عمومی و امور فرهنگی سازمان لیگ فوتبال ایران گفت: سازمان لیگ همواره بر مدار قانون حرکت کرده و با همه ارکان فوتبال تعامل مثبت و سازنده دارد.

به گزارش ایلنا، حجت اله بهمنی در گفت و گو با سایت سازمان لیگ فوتبال ایران در مورد صدور رای کمیته استیناف اظهار داشت: سازمان لیگ فوتبال ایران همواره بر مدار قانون حرکت کرده و هیچ گاه خود را برتر از قانون و مقررات ندانسته است. از زمانی هم که ارکان قضایی فوتبال به پرونده فینال جام حذفی رسیدگی کرد این سازمان با تاکید بر همان منش و پرهیز از غوغاسالاری در مسیر قانونی حرکت کرد و در نهایت امروز رای کمیته استیناف صادر شد.

مدیر روابط عمومی و امور فرهنگی سازمان لیگ فوتبال ایران با اشاره به تعامل این سازمان با تمامی رسانه ها عنوان کرد: همواره تلاش کرده ایم با رسانه ها ارتباطی مثبت و سازنده داشته باشیم و از نقدهای سازنده استقبال کرده ایم اما در این مدت متاسفانه یک رسانه برخلاف رسالت اصلی خود که اطلاع رسانی دقیق است با انتشار مطالبی شائبه برانگیز در تلاش بود تا جو وفضای فوتبال را ملتهب کند. طبیعی است که سازمان لیگ فوتبال ایران جهت جلوگیری از تشویش اذهان عمومی مشی این رسانه  که به دروغ نویسی و وارونه نویسی شهره است را در فصل آتی ملاک نظر خواهد داشت. رسانه ها همواره باید برپایه واقعیت ها اخبار خود را منتشر کنند نه بر اساس حدس و گمانه زنی  و نگاه یکجانبه زیرا در این صورت از مسیر اصلی خود که روشنگری در جامعه است دور می شوند.

بهمنی تصریح کرد: سازمان لیگ برخود واجب می داند از ارکان قضایی فوتبال تشکر کند. ذکر این نکته ضروری است که فوتبال در سایه همدلی و تعامل تمام جامعه فوتبال و نقدهای کارشناسی و منصفانه رسانه ها رشد و پیشرفت خواهد کرد. برخود لازم می دانم از اکثریت  قریب به اتفاق رسانه ها نیز که همواره با نقدهای کارشناسی یکی از عوامل مهم توسعه و پیشرفت فوتبال هستند قدر دانی نمایم.

 

سازمان لیگ حجت الله بهمنی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر