کد خبر: 787279 A

سرپرست دبیرکلی فدراسیون در جمع ناظران داوری گفت کمیته داوران در راستای توسعه فوتبال و پیشرفت داوری وظایف سنگینی را بر عهده دارد.

به گزارش ایلنا، ابراهیم شکوری ضمن خیرمقدم به والنتین ایوانوف مدرس این دوره و کلیه ناظرین و پیشکسوتان داوری عنوان کرد: خوشبختانه سال گذشته این افتخار را داشتیم که در رشت در کنار ایوانواف باشیم . در ابتدا باید یک تشکر ویژه از اصفهانیان، سهرابی و رفعتی بابت زحماتی که طی سالیان گذشته در عرصه داوری کشیدند، داشته باشیم. با توجه به مشکلات فراوانی که فوتبال داشتند بسیار تلاش کردند داوری ما روبه جلو حرکت کند .

وی در ادامه اظهار داشت: از شما عزیزان می خواهم نهایت استفاده را از حضور مدرس برجسته ای مانند والنتین ایوانوف از این کلاس داشته باشید تا با کمک یکدیگر بتوانیم مشکلات داوری را به حداقل برسانیم.

شکوری در پایان خاطر نشان کرد: آنچه مسلم است کمیته داوران در راستای توسعه فوتبال و پیشرفت داوری وظایف سنگینی را بر عهده دارد و همه ما باید به ممبینی کمک کنیم. فدراسیون فوتبال مثل همیشه تمام سعی خود را در این زمینه انجام می دهد و از جامعه داوران حمایت می کند تا بتوانیم جایگاه واقعی داوری را در سطح فوتبال بدست بیاوریم.

فدراسیون فوتبال ابراهیم شکوری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر