کد خبر: 787210 A

یورگن کلوپ از وضعیت تیم خود پیش از شروع فصل جدید می‌گوید.

به گزارش ایلنا، با توجه به آنکه لیورپول در فصل جاری موفق شد برای ششمین بار قهرمان اروپل شود انتظار می‌رفت تا این تیم در بازار نقل و انتقالات فعالیت بیشتری را داشته باشد، اما قرمزها تنها به خرید چند بازیکن برای تیم‌های پایه خود  قناعت کرده‌اند.

یورگون کلوپ در این خصوص گفت: ما در این مسئله کاملا آرامیم و خواهیم دید در روزهای آتی چه پیش می آید. همان گونه که قبلا نیز گفتم پنجره فعلی، بزرگترین پنجره نقل و انتقالات لیورپول نخواهد بود  ما در دو سال اخیر سرمایه گذاری عظیمی در تیم انجام داده ایم و نمی توانیم همیشه در همین مقیاس خرج کنیم، مردم این گونه صحبت می کنند که باید 200-300 میلیون خرج کنیم شاید چند باشگاه در دنیا مانند رئال مادرید، بارسلونا، منچسترسیتی و پاری سن ژرمن باشند که بتوانند این کار را انجام دهند. به هر حال من از شرایط رضایت دارم بابت تیمی که دارم، بسیار راضی و خوشحالم. باید ببینیم شاید بتوانیم در یک پست بازیکن بخریم البته اگر گزینه مناسبی پیدا کردیم و اگر این اتفاق رخ نداد، فشاری روی ما نیست زیرا نخریدن یک بازیکن اهمیت زیادی ندارد. ما باید برای همه شرایط، راهکار داشته باشیم. آیا راهکاری داریم که همه بیرون از باشگاه را خوشحال کنیم؟ فکر نمی کنم این گونه باشد زیرا مردم به دنبال خرید بازیکنان کلاس جهانی هستند. بازیکن کلاس جهانی روی نیمکت، دیگر یک بازیکن بزرگ نیست. بنابراین می بیند شرایط آسان نیست ولی به هر حال ما به مسائل مختلف توجه می کنیم. واقعا از کار کردن کنار یکدیگر لذت می بریم. بازیکنان جوان نیز به خوبی کار خود را انجام می دهند. فراموش نکنید دو بازیکن مصدوم مانند نبی کیتا و شکیری داریم که هنوز به جمع ما اضافه نشده اند. من مشتاقانه منتظر فصل جدید هستم و کارمان مجددا پر از هیجان آغاز خواهد شد.

وی در ادامه در خصوص بازیکنان غایب خود گفت: صلاح ،فابینیو، فیرمینو و آلیسون به زودی جمع ما ملحق خواهند شد آنها حدود یک هفته قبل از دیدار با منچسترسیتی در دیدار سوپرکاپ انگلیس و دو هفته قبل از دیدار با نوریچ در لیگ و چلسی در سوپر کاپ اروپا به جمع ما خواهند پیوست، ما تنها سه هفته فرصت داریم تا خود را آماده کنیم  و ما به سرعت تمرینات خود را شروع کرده شاید ترجیح می دادم آنها پس از یک هفته بازگردند ولی این منطقی نبود. در مورد مانه هم باید ببینیم فینال جام ملت های آفریقا چه می شود. شرایط برای او واقعا سخت خواهد بود. 16 روز قبل از بازی با منچسترسیتی، تازه فصل او تمام می شود. باید تصمیماتی در این خصوص بگیریم ولی هنوز اقدامی نکرده ایم.

کلوپ لیورپول
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر