کد خبر: 786881 A

کشتی باید به دوران اوج برگردد

رئیس فدراسیون کشتی اظهار داشت: من به تنهایی قرار است کار مهمی انجام هم درست نیست، بلکه حالا «ما» هستیم و همه باید کمک کنند.

به گزارش ایلنا، علیرضا دبیر که به عنوان رئیس جدید فدراسیون کشتی انتخاب شد، در پایان مجمع انتخاباتی فدراسیون کشتی در جمع خبرنگاران گفت:‌ برای خدمت آمده‌ام و امیدوارم خدا کمک کند تا بتوانیم پرچم مقدس جمهوری اسلامی ایران را بالا ببریم. باید در تمام رده‌های سنی و در بخش آزاد و فرنگی با برنامه کار کرد. از مدیران کل و مسئولان درخواست می‌کنم تا به کشتی نگاه ویژه‌ای داشته باشند.

 او ادامه داد: کشتی برای ما مانند بسکتبال برای آمریکایی‌ها یک ورزش ملی است. کشتی باید به دوران اوج خود یعنی دهه 70 و اوایل دهه 80 برگردد. اینکه همه فکر کنند من به تنهایی قرار است کار مهمی انجام هم درست نیست، بلکه حالا «ما» هستیم و همه باید کمک کنند.

دبیر افزود: من هم فقط به عنوان نفر آخر بر فرآیند تصمیم‌سازی دوستان نظارت می‌کنم. همه باید کمک کنند، چه دوستانی که در فدراسیون قبلی بودند و چه نفرات جدیدی که به فدراسیون اضافه خواهند شد. هدف ما در گام اول جلب رضایت خدا و بعد هم جلب رضایت مردم است.

رئیس فدراسیون کشتی درباره روند تایید صلاحیت‌ها بیان داشت: امیر خادم و عباس جدیدی بزرگان ما، قهرمانان جهان و المپیک هستند. همه آنها را دوست دارند و به آنها افتخار می‌کنند. من برای‌شان آرزوی موفقیت می‌کنم و امیدوارم همه کمک کنند تا کشتی روند صعودی داشته باشد. همه که نباید در فدراسیون حضور داشته باشند، به هر حال فدراسیون کشتی جزئی از ورزش کشتی است. از اعضای مجمع هم تشکر می‌کنم که به من لطف داشتند، اما تاکید می‌کنم که کار باید تیمی باشد و از تمام ظرفیت‌ها باید به درستی استفاده شود.

دبیر درمورد وضعیت کادر فنی تیم‌های ملی گفت: اعضای کادر فنی تیم‌های ملی باید محکم به کار خود ادامه دهند. به عقیده من در حال حاضر ایجاد تغییرات به کشتی ضربه می‌زند. تمام نفراتی که کار می‌کنند من را می‌شناسند و من هم آنها را می شناسم. ضمن اینکه من به تنهایی تصمیم‌ نمی‌گیرم. باید کمیته فنی شکل بگیرد و با مدیر تیم‌های ملی و سرمربیان هم صحبت کنم تا بهترین تصمیم را بگیریم. امیدوارم تصمیمی نگیریم که تیم‌های ملی دچار لطمه شوند. باید آرام و با حوصله تصمیم بگیریم.

رئیس فدراسیون کشتی با اشاره به در پروسه تایید صلاحیت‌ها تصریح کرد: خدا هر کسی را به یک روش آزمایش می‌کند و من هم همیشه با آبرویم آزمایش شدم. راضی به رضای خدا هستم، اما 25 روز وقتم گرفته شد و تنها چند ساعت برای تبلیغات فرصت داشتم. باورم این است که تا خدا نخواهد برگی از درخت نمی‌افتد.

دبیر در پاسخ به این سوال که اولین اقدام شما بعد از انتخاب به عنوان رئیس فدراسیون کشتی چه خواهد بود، گفت: اولین کارم این است که به کربلا سفر می‌کنم. فردا راهی کربلا خواهم شد و همه دوستان را دعا می‌کنم.

وی درمورد اینکه گفته می‌شود سازمان بازرسی به حضورش در انتخابات ایراد گرفته است، اظهار داشت: از این موضوع خبر ندارم.

فدراسیون کشتی علیرضا دبیر
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر