کد خبر: 786820 A

محمد اژدری مالک باشگاه نساجی مازندران گفت: قرار شد تا روز یکشنبه پروانه باشگاه را به ما انتقال دهند تا بتوانیم برای ثبت قرارداد بازیکنان و اعضای کادر فنی اقدام کنیم.

به گزارش ایلنا و به نقل از روابط عمومی باشگاه نساجی مازندران، محمد اژدری اظهار کرد: از نخستین روزی که با مهندس قنبری برای خرید امتیاز باشگاه نساجی پا پیش گذاشتم و با آقایان صنیعی‌فر و حدادیان شروع به مذاکره کردم، گفتم که باشگاه را شُسته و رُفته تحویل می‌گیرم که در آن تاریخ این اتفاق رخ نداد و در جلسه آخر که منتهی به عقد قرارداد شد نیز مجدداً این نکته را مطرح کردم.

وی افزود: هیچ مشکلی با آقایان صنیعی‌فر و حدادیان ندارم، فقط بر سر میزان بدهی باشگاه شُبَهاتی وجود دارد که اصلاً دوست ندارم در رسانه‌ها به آن بپردازم ولی به این دوستان و مسئولان گفتم که بهتر است هر چه زودتر وضعیت بدهی‌ها مشخص شود.

مالک باشگاه نساجی مازندران ادامه داد: متاسفانه در امر باشگاهداری فقط باید هزینه کرد و درآمدی وجود ندارد، با این حال بعید می‌دانم تاکنون جرم ما آنقدر سنگین باشد که تا این حد مورد هجمه قرار بگیریم و برای‌مان حاشیه بسازند.

اژدری بیان کرد: برنامه‌های زیادی برای باشگاه نساجی دارم که انشالله در آینده خواهید دید، به‌دنبال راهکاری هستم تا با انجام کارهای اقتصادی، باشگاه نساجی دیگر مشکل مالی نداشته باشد.

وی خاطرنشان کرد: خدمت به مردم لیاقت می‌خواهد، اگر لیاقت داشتیم و در این باشگاه بودیم، قطعاً به این تیم، هواداران و مردم مازندران خدمت می‌کنیم، اگر هم نبودیم که قطعاً هستیم، از همه کسانی که به ما کمک کردند، تشکر و از مردم مازندران عذرخواهی می‌کنیم و می‌رویم اما مطمئن باشید که پای حرفی که زدیم می‌ایستیم و اینطور نیست که امروز حرفی بزنیم و فردا بگوییم نزدیم.

مالک باشگاه نساجی مازندران در پایان گفت: طی صحبتی که با مسئولان محترم استان داشتم، قرار شد تا روز یکشنبه پروانه باشگاه را به ما انتقال دهند تا بتوانیم برای ثبت قرارداد بازیکنان و اعضای کادر فنی اقدام کنیم و بدون هیچ دغدغه‌ای برای حضوری قدرتمند در فصل جاری لیگ برتر تمامی امکانات را فراهم کنیم و کارها را پیش ببریم.

نساجی مازندران محمد اژدری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر