کد خبر: 786819 A

با جدایی امید نورافکن و میثم تیموری، استقلالی‌ها به دنبال گزینه داخلی و خارجی برای جذب دفاع چپ هستند.

به گزارش ایلنا،باشگاه استقلال طبق درخواست آندره‌آ استراماچونی به دنبال جذب دفاع چپ است. استقلال اردوی 10 روزه خود را در یکی از کمپ‌های اطراف شهر استانبول در کشور ترکیه برگزار کرده است. استقلال در حالی این اردو را پشت سر گذاشت که بازیکنانی چون آرش رضاوند، فرشید باقری، علی کریمی (در صورت توافق برای تمدید قرارداد)، رضا اسدی (در صورت توافق با باشگاه) و سیاوش یزدانی پس از بازگشت تیم از ترکیه در تمرینات شرکت خواهند کرد.

آندره‌آ استراماچونی که استقلال را با کنار گذاشتن آرمین سهرابیان، روح‌الله باقری و رضا کریمی خلوت‌‌ کرده است، خواهان جذب یک مدافع چپ شده است، جایی که تنها میلاد زکی‌پور در این پست حضور دارد. با توجه به جدایی امید نورافکن و همین‌طور میثم تیموری، استقلالی‌ها به دنبال گزینه داخلی و خارجی برای جذب دفاع چپ هستند.

همچنین با جدایی آیاندا پاتوسی، برای جانشینی این بازیکن نیز برنامه‌ریزی شده، اما هنوز جذب بازیکن برای این پست نهایی نشده است. از طرفی، هنوز برنامه نقل‌وانتقالات استقلال به پایان نرسیده و مسئولان باشگاه با درخواست استراماچونی سراغ بازیکنان مدنظر خود خواهند رفت.

استقلال پس از بازگشت از ترکیه، روزهای پنجشنبه و جمعه تمرینی برگزار نخواهد کرد و از شنبه هفته آینده تمرینات از سر گرفته می‌شود.

 

 

استقلال اندره آ استراماچونی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر