کد خبر: 786752 A

سرمربی ماشین‌سازی از روند آماده‌سازی تیمش راضی است.

به گزارش ایلنا و به نقل از روابط عمومی باشگاه فرهنگی ورزشی ماشین‌سازی‌تبریز، رسول خطیبی در پایان اردوی شبانه‌روزی پیش فصل تیمش اظهار داشت: بحمدالله به اهداف‌مان در این اردو دست یافتیم و بازیکنان در شرایط مطلوبی از لحاظ جسمانی و هماهنگی تاکتیکی قرار گرفتند.

سرمربی تیم فوتبال ماشین سازی با اشاره به تمرینات فشرده بدنسازی و تاکتیکی شاگردانش طی 10 روز گذشته بیان داشت: در این اردو علاوه‌ بر کارهای تاکتیکی، تمرینات بدنسازی را نیز پشت سر گذاشتیم و وضعیت کلی تیم‌مان مطلوب است.

خطیبی با ابراز رضایت از عملکرد شاگردانش در دیدارهای تدارکاتی اخیر بیان داشت: همانطور که گفته شد بازیکنان‌مان از لحاظ بدنی طی دو هفته اخیر تحت فشار بوده‌اند و در دیدارهای تدارکاتی با احتیاط بیشتری بازی می‌کردیم تا بازیکنان‌مان دچار مصدومیت نشوند.

وی ایجاد همدلی و اتحاد و هماهنگی تاکتیکی را از جمله اهداف مدنظر در اردوی 10 روزه برشمرد و تصریح کرد: تیم ما علیرغم اینکه میانگین سنی زیر 24 سال دارد، امّا تلفیقی از بازیکنان جوان و باتجربه را شامل می‌شود که همین امر مستلزم ایجاد همدلی و هماهنگی بین اعضای تیم جهت رسیدن به موفقیت است.

رسول خطیبی درخصوص جذب بازیکنان جدید نیز یادآور شد: حدود 80% خواسته‌هایمان در این زمینه محقق شده و در فرصت باقی مانده نیز تیم‌مان را کامل‌تر می‌کنیم تا شروعی قدرتمند در لیگ را رقم بزنیم.

رسول خطیبی ماشین سازی تبریز
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر