کد خبر: 786682 A

با ذوب‌آهن باز هم به دنبال اتفاق خوب هستم

این بازیکن گویا از نبودن اسمش در لیست تیم ملی تعجب کرده چرا که اعتقاد دارد جدا از تصمیم خوب ویلموتس برای دعوت از دیگر بازیکنان لیگ، استحقاق حضور در این دوره از تمرینات تیم ملی را داشته است.

به گزارش ایلنا،ذوب‌آهن به عنوان تنها نماینده ایران در لیگ قهرمانان آسیا آماده بازی با الاتحاد عربستان می‌شود تا شاید این نماینده کشورمان شانس دوباره حضور در فینال را پیدا کند. به نظر می‌رسد ذوب‌آهن با هدایت علیرضا منصوریان با حفظ شاکله اصلی تیم این شانس را دارد که یکی از خوب‌های لیگ نوزدهم باشد و روند خوب فصل گذشته‌اش را ادامه دهد. یکی از این بازیکنان ذوب‌آهن امیرارسلان مطهری است که این باشگاه با حفظ این بازیکن که در لیست استقلال قرار داشت ثبات در خط حمله‌اش را هم به نوعی حفظ کرد.

تمرینات پیش فصل ذوب‌آهن چطور پیش می‌رود؟

خدا را شکر کار را با قدرت شروع کردیم تا به خوبی آماده رقابت‌های لیگ نوزدهم باشیم. البته همانطور که می‌دانید ذوب‌آهن یک جدال آسیایی سخت با الاتحاد دارد که این بازی برای ما از اهمیت ویژه‌ای ‌برخوردار است. به همین خاطر زودتر و با قدرت کارمان را شروع کردیم تا برای این بازی حساس و سرنوشت ساز آماده شویم. تمرینات به خوبی زیر نظر کادرفنی پیش می‌رود و بازیکنان هم با کیفیت و تمام توان کار را برای آماده سازی هرچه بهتر پیش می‌برند.

بعد از منتفی شدن حضورت در استقلال و ماندن در ذوب‌آهن از فراهم بودن شرایط برای تداوم روند خوبت در این تیم حرف به میان آوردی. اوضاع چطور است؟

واقعا خوشحالم که بازهم کارم را در ذوب‌آهن ادامه می‌دهم و جا دارد از لطف سعید آذری و علیرضا منصوریان تشکر داشته باشم و امیدوارم بتوانم جواب اعتماد آن‌ها را بدهم. خدا را شکر شرایط خوب است و با تمام توان در تمرینات حضور دارم تا بازهم بتوانم به بهترین شکل در خدمت ذوب‌آهن باشم. این فصل برای من خیلی مهم است تا نشان دهم ارسلان به عنوان پدیده لیگ در ادوار گذشته بازهم با قدرت برگشته و بعد از چند سال پرفراز و نشیب در تیم‌های مختلف حالا در ذوب‌آهن به دنبال بهترین اتفاقات است.

به نظرت این ذوب‌آهن امسال می‌تواند به قهرمانی فکر کند؟

ما سال گذشته هم خوب بازی می‌کردیم اما با بدشانسی نتیجه نمی‌گرفتیم با این حال از زمان آمدن علیرضا منصوریان روند خوبی در لیگ و آسیا داشتیم و به عنوان تنها نماینده ایران صعود کردیم. امیدوارم بازهم ذوب‌آهن بتواند با افتخار یک فینال دیگر آسیا را تجربه کند چون معتقدم شایستگی را دارد.

سعید آذری در پستی اینستاگرامی نسبت به عدم حمایت از ذوب‌آهن گلایه داشت و معتقد بود تیم را تنها گذاشته‌اند ؟

به هرحال آنچه که در مورد سعید آذری مشخص است او یک مدیر دلسوز برای ذوب‌آهن است و همه تلاش او در کنار کادرفنی این است که این تیم بتواند در همه عرصه‌ها موفق ظاهر شود. من هم معتقدم ذوب‌آهن به عنوان نماینده ایران احتیاج به حمایت دارد تا بتواند با قدرت از آبروی فوتبال کشورمان دفاع کرده و مقابل دیگر تیم‌های حاضر در این مرحله نتایج درخوری را کسب و بازهم یک فینال آسیا را تجربه کند.

به نظرت این ذوب‌آهن در لیگ هم می‌تواند امسال یکی از مدعیان باشد؟

همان طور که گفتم تلاش همه ارکان تیم برای موفق بودن ذوب‌آهن است. به نظرم این ذوب‌آهن با برنامه ریزی خوبی که دارد امسال در لیگ حرف‌های زیادی برای گفتن دارد و بنای ما این است که در سه جام از مدعیان باشیم.

راستی لیست اخیر تیم ملی اعلام شد از اینکه نامی از تو نبود تعجب نکردی که به عنوان یکی از خوب‌های لیگ در نیم فصل دوم که در آسیا هم خوب گلزنی کردی دعوت نشدی؟

راستش را بخواهید وقتی لیست اعلام شد هم خوشحال شدم و هم ناراحت. خوشحال بابت اینکه ویلموتس نشان داد به دیگر بازیکنان لیگ هم توجه دارد و با دعوت آن‌ها حتی از لیگ یک نشان داد که همه بازیکنان می‌توانند برای حضور در تیم ملی تلاش داشته باشند. ناراحتی من هم بابت این بود که حداقل با شرایط خوبی که در لیگ و رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا داشتم جا داشت این شانس به من هم داده می‌شد که بتوانم با حضور در اردوی تیم ملی خودم را ثابت کنم. به هرحال من ناامید نیستم و تمام تلاش خودم را برای رسیدن به لباس تیم ملی به کار می‌برم اما واقعا انتظارم این بود که در این اردو حضور داشته باشم وقتی دیدم ویلموتس حتی از لیگ یک هم بازیکن دعوت کرده است.

 

 

ذوب آهن اصفهان ارسلان مطهری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر