کد خبر: 786637 A

تیم ملی بسکتبال جوانان کشورمان در دومین دیدار خود در مسابقات بین المللی زنجان تیم سوریه را شکست داد.

به گزارش ایلنا به نقل از روابط عمومی فدراسیون بسکتبال، درچارچوب دومین روز از مسابقات بین المللی زنجان در اولین بازی تیم ملی جوانان ایران به مصاف تیم ملی نوجوانان سوریه رفت. 

در کوارتر اول این دیدار ملی پوشان جوان ایران با حملات برنامه ریزی شده، پرتاب های موفق منجر به گل بر روی سبد حریف داشتند و برنامه های حمله را یک به یک اجرا کردند. در این کوارتر تیم ملی نوجوانان سوریه که البته از چندین بازیکن تیم جوانان خود هم استفاده می کند با نمایش ضعیف 28 بر 5 شکست خورد.

در کوارتر دوم بود که سوریه ای ها به بازی برگشتند و حملات خود بر روی سبد ایران را افزایش دادند همین افزایش باعث شد دراین کوارتر با نتیجه قابل قبول تر، 20 بر 11 بازی را واگذار کند. 

کوارتر سوم کوارتر به نمایش گذاشتن تاکتیک های فردی بازیکنان ایران بر روی سبد حریف بود که باعث شد چند دو امتیازی به صورت متوالی برای ایران کسب شود. سوریه ای ها هم البته بیکار ننشستند وبا افزایش حملات چند امتیاز پشت سرهم گرفتند.

در کوارتر چهارم و پایانی دو تیم تقریبا پایاپای پیش رفتند ونهایتا تیم ملی جوانان کشورمان موفق شد 94 بر 41 تیم نوجوانان سوریه را از پیش رو بردارد.

از دقایقی دیگر و از ساعت 19 تیم ملی نوجوانان ایران به مصاف تیم ملی جوانان قطر می رود.

 

بسکتبال
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر