کد خبر: 786297 A

به میزبانی هیات تکواندو استان اصفهان صورت می‌گیرد

مسابقات قهرمانی پومسه کشور در دو گروه مردان و زنان از روز پنجشنبه، 27 تیرماه به مدت 4 روز و با حضور 721 پومسه‌رو به میزبانی هیات تکواندو استان اصفهان در سالن کوثر برگزار می‌شود.

به گزارش  ایلنا و به نقل از روابط عمومی فدراسیون تکواندو، چهاردهمین دوره مسابقات پومسه قهرمانی کشور در گروه مردان از روز پنجشنبه – 27 تیرماه به مدت دو روز با حضور 398 پومسه‌رو از 28 استان آذربایجان‌شرقی، آذربایجان‌غربی، اردبیل، اصفهان (2 تیم)، البرز، ایلام، بوشهر، تهران، چهارمحال و بختیاری، خراسان‌جنوبی، خراسان‌رضوی، خوزستان، زنجان، سمنان، سیستان و بلوچستان، فارس، قزوین، قم، کردستان، کرمانشاه، گلستان، گیلان، لرستان، مازندران، مرکزی، هرمزگان، همدان و یزد به میزبانی هیات تکواندو استان اصفهان و در سالن "کوثر" برگزار می‌شود.

 

همچنین این رقابت‌ها در گروه زنان روزهای شنبه و یکشنبه (29 و 30 تیرماه) با حضور 323 پومسه‌رو از 24 استان آذربایجان‌شرقی، اصفهان (2 تیم)، البرز، بوشهر، تهران، چهارمحال و بختیاری، خراسان‌جنوبی، خراسان‌رضوی، خوزستان، زنجان، سمنان، سیستان و بلوچستان، فارس، قزوین، قم، کردستان، کرمان، گلستان، گیلان، لرستان، مازندران، مرکزی، همدان و یزد انجام خواهد شد.

 

این دوره از مسابقات در دو بخش انفرادی و تیمی برگزار می‌شود که در بخش انفرادی استاندارد رقابت‌ها در رده‌های سنی کمتر از 12 سال، 12 تا 14 سال، 15 تا 17 سال، 18 تا 30 سال، 31 تا 40 سال، 41 تا 50 سال و 51 تا 60 سال و بالای 61 سال و در بخش ابداعی انفرادی در 4 رده‌سنی کمتر از 14 سال، 15 تا 17 سال و بالای 31 سال و در بخش تیمی (3 نفره) رده‌های سنی کمتر از 14 سال، 15 تا 17 سال، 18 تا 30 سال و بالای 31 سال پیگیری می‌گردد.

 

همچنین نهمین دوره رقابت‌های روسا، دبیران و نایب رییسان هیات‌ها برگزار می‌شود.

 

گفتنی است؛ در دوره گذشته این رقابت‌ها مردان پومسه‌رو تهران  توانستند برای هفتمین سال متوالی مقتدرانه عنوان قهرمانی را به نام خود ثبت نمایند. تیم اصفهان عنوان نایب قهرمانی را کسب کرد و تیم مازندران سکوی سومی را به تصاحب خود در آورد. در بخش زنان نیز اصفهانی‌ها توانستند برای دومین سال متوالی عنوان قهرمانی را به نام خود ثبت نمایند. تیم البرز نایب قهرمان شد و تیم تهران عنوان سومی را کسب کرد.

فدراسیون تکواندو
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر