کد خبر: 786246 A

گزینه هایی برای خریدهای احتمالی در روزهای آینده

باید دید آبی ها آخرین سهمیه خودشان را به چه بازیکنی و کدام پست اختصاص می دهند

به گزارش ایلنا،اردوی آماده سازی پیش فصل استقلال در ترکیه فردا تمام می شود و شاگردان آندره آ استراماچونی تمرینات شان برای لیگ نوزدهم را در تهران پیگیری خواهند کرد. اسکلت اصلی آبی پوشان برای فصل آینده مشخص شده و تیم اصلی شکل گرفته است. با این وجود همچنان صحبت از آمدن و اضافه شدن چند بازیکن دیگر به استقلال مطرح است.همچنان 6 تا 7 گزینه برای استقلال مطرح است که از بین آنها حداکثر 2 تا 3 نفر شان ممکن است برای لیگ نوزدهم آبی پوش شوند.

مانوئل پوکیارلی

مانوئل پوکیارلی هافبک28 ساله ایتالیایی سابق امپولی و حال حاضر کیه وو به عنوان جدی ترین گزینه استقلالی ها برای پر کردن جای آیاندا پاتوسی مطرح است. البته برخی از منابع خبری اعلام کرده اند جذب این بازیکن 800 هزار دلار برای استقلالی ها هزینه ها بر می دارد واز طرف دیگر پوکیارلی پیشنهاد های خوبی از لالیگا و تیم های ایتالیایی دریافت کرده است تا حضورش در جمع آبی پوشان منافی شود. البته هنوز به شکل رسمی و قطعی وضعیت این بازیکن ایتالیایی مشخص نیست تا همچنان یکی از گزینه های خارجی استراماچونی برای استقلال باشد.

صفا هادی

صفا هادی هافبک دفاعی 19 ساله تیم ملی عراق و باشگاه الزورا این کشور که در لیگ قهرمانان این فصل  هم حضور داشت مورد توجه استقلالی ها است. این بازیکن جوان عراقی که توانایی و سابقه بازی در پست هافبک و دفاع راست را هم دارد چندان به استقلال نزدیک نیست چرا که بازهم منابع خبری مدعی شده اند صفا هادی با توجه به تجربه تلخ بازیکنان عراقی ازجمله طارق همام،تمایلی برای حضور در فوتبال ایران ندارد.اما پرونده هادی و آبی های ایران همچنان باز و مفتوح است و فعلا نه رسما حضورش منتفی شده و نه توافقی در کار است.

رضا اسدی

رضا اسدی هافبک دفاعی 23 ساله سایپا در فصل گذشته مورد توجه استقلالی ها بود و دست کم در دونوبت مذاکراتی باهم داشتند. درباره اسدی خبر می رسد که پیشنهاد 3 میلیارد تومانی اش به استقلال قبول نشده است و مانند 2 بازیکن دیگر نیز نه آمدن اسدی قطعی و رسمی شده و نه نیامدنش حتمی است. این بازیکن هم احتمال دارد  بعد از بازی تیم ملی سر از تبریز دربیاورد و شاید هم برای بستن قرارداد به ساختمان آبی سعادت آباد برود. شاید آخرین سهمیه لیگ برتری استقلال به این بازیکن جوان برسد.

محسن فروزان

بعد از جدایی مهدی رحمتی گزینه های زیادی برای جانشینی او مطرح شد. حامد لک، محمدرضا اخباری، کوروش ملکی، محمد حسین اکبر منادی و احسان مرادیان فقط تعدادی از این گزینه ها بودند. بعد از آنکه محرومیت محسن فروزان به پایان رسید، دروازبان محروم شده فصل گذشته تراکتور سازی هم وارد لیست بلند بالای گزینه های استقلال شد.استقلالی ها اگر فروزان 31 ساله را بخواهند، جدا ازحاشیه ها و دردسر های احتمالی که ممکن است پیش بیاید، باید قید رضا اسدی یا هر گزینه لیگ برتری دیگر را بزنند و آخرین سهمیه را به این بازیکن اختصاص دهند. 

علی کریمی

هافبک فصل گذشته استقلال که قراردادش به پایان رسیده و بازیکن آزاد است. با وجود دریافت پیشنهاد تمدید قرارداد درهمان آخرین بازی فصل، او که می خواست برای فصل آینده لژیونر شود تا امروز پای برگه قرارداد جدیدش را امضا نکرده است. درباره این هافبک دفاعی 25 ساله خبر می رسد که برای تمدید قرارداد به توافق رسیده و به احتمال زیاد طی امروز و فردا با حضور در باشگاه قراردادش را تمدید خواهد کرد.اگر این هافبک ملی پوش رسما دوباره آبی پوش شود، دغدغه آبی ها برای پست حساس هافبک دفاعی برطرف می شود و از خرید اسدی و هادی بی نیاز می شوند.   

محمد علی فرامرزی وعلی شجاعی

علی شجاعی هم به عنوان یکی از گزینه ها و خرید های احتمالی استقلال نامش مطرح است.آبی پوشان بعد از جدایی امید نورافکن و رد کردن آرمین سهرابیان و میثم تیموری، در دفاع چپ نیاز به بازیکن جدید دارند. محمد علی فرامرزی مدتی است که در تمرینات استقلال حضور دارد و هنوز مشخص نیست که توانسته نظر مساعد استراماچونی را جلب کند با نه؟ درباره دفاع چپ شنیده می شود شجاعی مدافع 22 سال نساجی قائمشهر که با این باشگاه قرارداد دارد هم گزینه است. باید دید آبی ها آخرین سهمیه خودشان را به چه بازیکنی و کدام پست اختصاص می دهند و دفاع چپ سابق تیم ملی آبی پوش می شود یا نه؟      

  

 

 

 

 

استقلال استراماچونی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر