کد خبر: 786231 A

رئیس کمیته فنی و توسعه فوتبال گفت: بازی دوستانه تیم های ملی فوتبال امید و بزرگسالان در شرایطی برگزار شد که کادر فنی هر دو تیم بدون شک به شناخت خوبی از بازیکنان خود رسیدند.

به گزارش ایلنا،مرتضی محصص رئیس کمیته فنی و توسعه فوتبال گفت: در بازی دیروز بازیکنان بسیار خوب بودند. مسابقه تدارکاتی روز گذشته برای انتخاب امیدها در آینده و برنامه مدونی که ویلموتس دارد، روز خوبی بود چرا که هر دو تیم با انگیزه بالایی مقابل هم قرار گرفتند و سعی  می کردند عملکردی بالای 100 درصد داشته باشند.

وی ادامه داد: نتیجه بازی دیروز اصلا مهم نیست.معتقدم کادر فنی هر دو تیم این فرصت را داشتند که با بازیکنانی جوانتر از گروه اصلی خود  به میدان آمده و مسابقه دهند. فکر می کنم سرمربی تیم ملی بزرگسالان و امید در پایان بازی بسیار راضی بودند چرا که ذخیره های تیمشان نیز نمایش خوبی داشته و این امر به روند رشد هر دو تیم کمک بسزایی می کند.کادر دو تیم از بازیکنان تازه دعوت شده شناخت خوبی به دست آوردند.

رئیس کمیته فنی و توسعه در پایان افزود: بازیهای دوستانه  مهمتر از  ده ها تمرین است و اهمیت ویژه ای دارد  چرا که ساختار تیم را مشخص می کند.ویلموتس و مجیدی اکنون وارد مرحله ای شدند که در بخش ساختار تیمی باید با دقت و تمرکز برنامه ریزی کنند. انتخاب بازیکنان، تمرین، بازی دوستانه و در نهایت انتخاب نهایی ملی پوشان مهمترین موضوعی است که ساختار تیمی را تشکیل می دهند. این بازی دوستانه است که باعث می شود تا انتخاب بازیکنان به درستی صورت گیرد.

 

مرتضی محصص کمیته فنی و توسعه فوتبال
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر