کد خبر: 785794 A

حضور گریزمان در کنفراس مطبوعاتی

سرانجام روز گذشته آنتوان گریزمان به هواداران بارسلونا در نیوکمپ معرفی شد.

به گزارش ایلنا، آنتوان گریزمان پس از شرکت در تست‌های پزشکی بارسلونا دیروز رسما به هواداران در نیوکمپ معرفی شد.

وی پیش از معارفه در کنفرانس مطبوعاتی حاضر شد و به سوال خبرنگاران پاسخ داد او ابتدا گفت:  اول از همه تشکر از رئال سوسیداد بابت اولین قرارداد حرفه‌ای ام. پس از آن تشکر از انریکه سرزو و اتلتیکو مادرید بابت همه سال‌هایی که آنجا بودم. تشکر از چولو و هم تیمی‌هایم. و در نهایت تشکر از بارتومئو و آبیدال. از هم تیمی‌هایم در فرانسه نیز متشکرم. چالش جدیدی را پذیرفته‌ام. باید بازیکن بهتری شوم. قرار نیست جای راحت و بی دردسری داشته باشم؛ باید به سختی تلاش کنم تا در ترکیب تیمی فوق العاده قرار بگیرم و بتوانم قهرمان لالیگا، کوپا دل ری و لیگ قهرمانان بشوم که تاکنون نشده‌ام،سال گذشته یک کار ناتمام در اتلتیکو داشتم و به همین خاطر ماندم. گرچه اوضاع آن طوری که دوست داشتم، پیش نرفت. همیشه ترک باشگاهی که در آن دوستان زیادی دارید، سخت است. اتلتیکو همواره مورد احترام و تحسین من قرار خواهد داشت. تا لحظه آخر همه توانم را در این تیم به کار بستم و هیچ پشیمانی و عذاب وجدانی ندارم.

او در خصوص هم‌بازی شدن با مسی گفت: چیزی که مرا خوشحال می‌کند این است که حالا با او هم تیمی هستم. مسی برای پسر من و فرزندان پسر من یک افسانه خواهد بود. در بسکتبال لبران جیمز یک افسانه است و در فوتبال مسی. بازی کردن در کنار او مایه لذت است.

او در پایان صحبت‌هایش گفت: وقتی اولین بازی‌ام را برای سوسیداد انجام دادم حتی تصور چنین روزی را هم نمی‌کردم. به فردا فکر نمی‌کنم؛ در زمان حال زندگی می‌کنم. گرچه برخی بازیکنان را در تلویزیون می‌دیدم و رویای شبیه آنها شدن را داشتم. حالا زمان بردن جام‌ها است.

 

 

بارسلونا گریزمان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر