کد خبر: 785739 A

استقلال اگر تا فردا پرونده بدهی پروپئیچ را نبندد در خطر محرومیت از نقل و انتقالات خواهد بود.

به گزارش خبرنگار ورزشی ایلنا، باشگاه استقلال که در هفته‌های اخیر علاوه بر انتخاب سرمربی جدید و جذب بازیکنان مورد نظر، درگیر پرونده سنگین بدهی به پروپئیچ، مهاجم سابق خودش بوده است تنها یک روز دیگر فرصت دارد تا آن را حل و فصل کند و در غیر این صورت خطرات و دردسرهای بزرگی در کمین این باشگاه خواهد بود.

طی فرصتی که به استقلال داده شده این باشگاه تا روز دوشنبه 24 تیر فرصت داده شده است تا پرونده مذکور را حل و فصل کند و در غیر این صورت محرومیت از پنجره نقل و انتقالاتی برایش در پیش خواهد بود.

photo_۲۰۱۹-۰۷-۱۴_۱۷-۳۵-۵۴

در این نامه که از سوی فیفا در تاریخ ۱۳ می(۲۸ اردیبهشت) به باشگاه استقلال ارسال شده، تبعات عدم پرداخت مطالبات پرو پئیچ به صورت کامل اعلام شده است:

الف: در آن صورت ممنوعیت ثبت نام بازیکنان جدید، چه داخلی و چه بین المللی، برای دو (۲) دوره‌های ثبت نام کامل و متوالی اعمال می‌شود. «یعنی دو پنجره نقل و انتقالات برای باشگاه استقلال بسته خواهد شد و این تیم نمی‌تواند بازیکن جذب کند»

ب: این محرومیت برای تمام تیم‌های ۱۱ نفره باشگاه (بزرگسالان و بقیه تیم‌های پایه) اعمال می‌شود و تنها در صورتی محدودیت برداشته می‌شود که باشگاه کل بدهی را پرداخت کند و مدارک مربوط به تسویه حساب ارائه شده باشد در آن صورت در نقل و انتقالات بعدی باشگاه اجازه جذب بازیکن خواهد داشت.

ج: این محرومیت از نقل و انتقالات در صورت عدم پرداخت بدهی یک بار هم تمدید خواهد شد. (دو پنجره دیگر) و در صورت عدم تسویه حساب، فیفا باشگاه استقلال را یک رده تنزل خواهد داد (از لیگ برتر به لیگ یک)‌

 

لیگ برتر فوتبال استقلال تهران پروپئیچ
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر