کد خبر: 785679 A

قرار بود روز گذشته مهاجم برزیلی سپاهان پیش قرارداد خود را امضا کند و به باشگاه بفرستد.

به گزارش خبرنگار ورزشی ایلنا، مسعود تابش، مدیرعامل سپاهان دو روز قبل در صحبت‌هایش از توافق نهایی با کی‌روش استنلی خبر داد و عنوان کرد که پیش قرارداد او برایش در برزیل فرستاده شده و قرار است روز یکشنبه آن را امضا و به باشگاه ارسال کند ولی تا این لحظه با وجود گذشت یک روز از این موعد هنوز خبری مبنی بر امضای قرارداد کی‌روش با سپاهان نیست.

پیش از این چند تاریخ برای تمدید قرارداد کی‌روش و زمان بازگشت او به ایران منتشر شده بود ولی هر بار این اتفاق نیافتاد و مسئولان سپاهان عنوان کردند این بازیکن در تماس با آنها مرخصی خود را تمدید کرده و بازگشتش را به زمان دیگری موکول کرده است.

این بازیکن درگیر تولد فرزند جدیدش است و یکی از دلایل تاخیر او در بازگشت به ایران همین موضوع است ولی تاخیر چندباره او در بازگشت و طولانی شدن پروسه تمدید قرارداد باعث شده هواداران این تیم دچار نگرانی بابت حفظ آقای گل فصل گذشته لیگ برتر داشته باشند.

در روزهای اخیر صحبت از پیشنهادات نجومی و با رقم‌های به مراتب بالاتر از پیشنهاد سپاهان به استنلی مطرح شده است ولی گفته می‌شود این بازیکن به مسئولان سپاهان قول تمدید داده و باید کار او را تمام شده دانست.

به هر جهت برای روشن شدن تکلیف نهایی این تمدید قرارداد باید همچنان صبر کرد.

لیگ برتر فوتبال سپاهان اصفهان کی‌روش استنلی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر