کد خبر: 785601 A

تیم ملی والیبال بانوان ایران روز یکشنبه تمرینات خود را ادامه داد و در نوبت صبح، بازیکنان تمرینات خود را با تمرکز روی پست‌های تخصصی ادامه دادند.

به گزارش ایلنا به نقل از روابط عمومی فدراسیون والیبال، تمرینات بانوان ملی‌پوش والیبال ایران روز شنبه با برگزاری دو جلسه تمرینی ادامه پیدا کرد. ملی‌پوشان ابتدا در نوبت صبح به تمرین با وزنه مشغول شدند و در ادامه نیز تمرینات گروهی بر مبنای نقاط قوت و ضعف تیم، بعد از آنالیز دیدار دوستانه برگزار شد.

*تیم ایران روز یکشنبه تمرینات خود را ادامه داد و در نوبت صبح، بازیکنان تمرینات خود را با تمرکز روی پست‌های تخصصی ادامه دادند.

*عصر روز یکشنبه تیم ملی در دیدار دوستانه برابر تیم پکن به میدان رفت و در نهایت با نتیجه دو بر یک شکست خورد؛ این دیدار با تصمیم کادر فنی دو تیم در دو ست بعدی و به صورت تمرینی ادامه پیدا کرد که در این مسابقه تمرینی، نتیجه‌ی یک بر یک حاصل شد.

*ملی‌پوشان ایران فردا (دوشنبه) راهی کشور کرواسی می‌شوند تا در تورنمنت مورد نظر شرکت کنند. ایران در اولین دیدار برابر تیم ملی زیر 23 سال کرواسی به میدان خواهد رفت و بعدازظهر همان روز برابر سنری‌کینران ژاپن قرار می‌گیرد.

*دو تیم از آمریکا دیگر رقیبان تیم ملی ایران هستند و پس از این مسابقات، وضعیت جدول و مرحله‌ی پلی‌آف مشخص خواهد شد.

تیم ملی والیبال بانوان توپ و تور
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر