کد خبر: 785319 A

باشگاه اینترمیلان اعلام کرد در تور پیش فصل این باشگاه که در قاره آسیا برگزار می‌شود، مهاجم آرژانتینی این تیم غایب خواهد بود.

به گزارش ایلنا، جوزپه ماروتا مدیر ورزشی باشگاه اینتر به تازگی اعلام کرده بود که باشگاه نیازی به همکاری با مائورو ایکاردی ندارد و این بازیکن در لیست مازارد قرار گرفته است. ایکاردی روز گذشته کمپ تمرینی تیم در سوئیس را ترک کرد و بازی تدارکاتی برابر تیم‌های یوونتوس، منچستریونایتد و پاری سن ژرمن را بدین ترتیب از دست داد.

باشگاه اینتر غیبت این بازیکن را در بیانیه‌ای رسمی تایید کرد. باشگاه اینتر نوشت: "مائورو ایکاردی امروز به کمپ تمرینی ما در لوگانو بازگشت. باشگاه و مهاجم برای این تصمیم بهتوافق دو جانبه دست یافته‌اند. ایکاردی در طول چند روز آینده تمرینات پیش فصل خود را ادامه خواهد داد و در تور تابستانی ما در آسیا شرکت نخواهد کرد."

اینکه باشگاه اینتر می‌تواند برای کاپیتان بحث برانگیز خود جانشین مناسبی پیدا کند یا خیر هنوز مشخص نشده است. گفته شده که باشگاه یوونتوس علاقه مند به خرید این بازیکن است و ناپولی هم اعلام کرده بود تصمیم ندارد با مدیربرنامه‌های ایکاردی دیدار کند. این مهاجم 26 ساله شش فصل را در اینتر سپری کرده است.

شاگردان آنتونیو کونته در سنگاپور اردو می‌زنند. 

یوونتوس اینترمیلان مائورو ایکاردی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر