کد خبر: 785189 A

خامس رودریگز علاقه دارد تا فوتبال خود را در اسپانیا و شهر مادرید ادامه دهد.

به گزارش ایلنا، بعد از آنکه باشکاه بایرن مونیخ اعلام نمود که قرارداد خامس ستاره کلمبیای خود دائمی نمی‌کند و این بازیکن به رئال برمی‌گردد و با وجود آنکه زیدان اعتقادی به این بازیکن ندارد باشگاه‌های از قبیل آرسنال و ناپولی از فرصت استفاده کرده و درصدد جذب این ستاره کلمبیای برآمدند.

حالا گفته می‌شود روخی بلانکوس به جذب خامس رودریگز علاقه مند است و شانس بیشتری برای جذب ایت بازیکن نسبت با ناپولی دارد.

به گزارش مارکا،خامس بمب نقل و انتقالاتی دیگری است که اتلتیکو مادرید قصد ترکاندن آن را دارد. در واقع این انتقال در شرف وقوع است و علاقه خامس به این انتقال، نقشی کلیدی در پیشرفت سریع و مثبت مذاکرات داشته، تماس‌های اتلتیکو با رودریگز ازقبل شده بود و به گفته منابع موثق و نزدیک به مذاکرات، این انتقال فاصله‌ای تا تمام شدن ندارد.

گفتنی است خامس در تابستان 2014 در ازای 75 میلیون یورو از موناکو به رئال مادرید پیوست اما به جز مقطعی که آنچلوتی هدایت سفیدپوشان را بر عهده داشت، دوران خوبی را در چامارتین سپری نکرد. هامس دو فصل اخیر را به طور قرضی در بایرن بازی کرده و اکنون با دائمی نشدن قراردادش، به مادرید برگشته و از آنجا که زیدان همچنان اعتقادی به او ندارد، مایل است راهی رقیب سنتی کهکشانی‌ها شود. جالب اینجاست که این انتقال هنوز انجام نشده، حواشی و انتقادات زیادی را از پرز و زیدان سبب شده است. بسیاری از کارشناسان فروختن رودریگز به اتلتیکو دومین اشتباه مهلک رئال و زیدان در بازار می‌دانند.

 

 

بایرن مونیخ اتلتیکو مادرید ناپولی خامس رودریگز
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر