کد خبر: 785168 A

تلاش‌مان بازگشت سرمایه‌های باشگاه است

سرمربی تیم نساجی مازندران گفت: انگیزه تیم بسیار بالاست، بازیکنان بیش از حد انتظار در حال تمرین هستند و فشارهای زیادی را تحمل می‌کنند.

به گزارش ایلنا، محمدرضا مهاجری در گفت‌وگو با سایت باشگاه نساجی مازندران، با بیان اینکه بچه‌های ما بسیار عالی، بانشاط و لذت‌بخش تمرین می‌کنند، اظهار داشت: انگیزه تیم بسیار بالاست، باتجربه‌هایی مثل مهرداد کفشگری، حامد شیری و محمد عباس‌زاده با تمام جدیت و بیش از حد انتظار در حال تمرین هستند و فشارهای زیادی را تحمل می‌کنند.

وی با اشاره به اینکه مشکلات مدیریتی هم باید زودتر حل شود تا تیم دغدغه‌ای نداشته باشد، افزود: قصد داشتیم به اردوی کرمانشاه برویم، اما به‌دلیل تاخیر ایجادشده و با توجه به اینکه تا آغاز لیگ به چند بازی تدارکاتی نیاز داریم، مکان اردو را به کردان کرج تغییر دادیم و انشاءالله از امروز در آنجا اردو خواهیم زد.

سرمربی نساجی مازندران با عنوان اینکه حقیقتاً بچه‌ها با جان و دل در حال تمرین هستند و چشم‌شان را بر روی مشکلات بستند، تصریح کرد: مردم تا اینجای کار نباید نگران تیم باشند، هنوز مشکلات موجود بر روی مباحث فنی ما تاثیری نگذاشته، ولی اگر ادامه پیدا کند، قطعاً تاثیرگذار خواهد بود. از مسئولان محترم استانی و همچنین نمایندگان مجلس قائمشهر که پیگیر امور هستند، تشکر می‌کنم، انشاالله با مرتفع ساختن دغدغه‌ها زودتر شکل واقعی خودمان را پیدا کنیم.

مهاجری با اعلام اینکه حق مردم مازندران است که یک تیم خوب و قدرتمند داشته باشند، یادآور شد: مسئولیت قبول کردیم و تمام‌قد پای آن هستیم، شانه خالی نمی‌کنیم و در دل همین مشکلات هم در حال انجام سخت‌ترین تمرینات هستیم.

وی افزود: خبرهای خوبی درخصوص موضوع تثبیت مالکیت باشگاه شنیده می‌شود و قطعاً با همدلی مسئولان، مردم از نگرانی خارج خواهند شد.

سرمربی تیم نساجی در ادامه با بیان اینکه بسیاری از بازیکنان ما پیشنهادات خوبی داشتند اما منت گذاشتند و به دعوت ما لبیک گفتند تا ما شرمنده مردم نشویم، تصریح کرد: در دو پست دیگر بازیکن نیاز داریم و تا چند روز آینده بازیکنان مورد نیازمان را جذب خواهیم کرد.

وی در پایان درخصوص بازگشت برخی از بازیکنان نساجی گفت: تلاش‌مان این است تا هر طور شده، سرمایه‌های‌مان را برگردانیم تا کمتر آسیب ببینیم.

نساجی مازندران محمدرضا مهاجری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر