کد خبر: 785115 A

سرمربی تیم فوتبال پیکان گفت: جدایی و ریزش بازیکنان کار ما را سخت کرد و ما 14 بازیکن را از دست دادیم ولی به جای آنها 9 بازیکن جذب کردیم که آنها برای هماهنگی به زمان نیاز دارند.

به گزارش ایلنا، حسین فرکی پس از باخت 3 بر یک مقابل سپاهان در جمع خبرنگاران اظهار داشت: بازی خوبی بود این اولین آزمایش جدی ما بود بعد از سه هفته تمرین که دو هفته آن بدنسازی بود ویک هفته هم کارهای گروهی و ترکیبی را مرور کردیم. هفته گذشته هم با سرخپوشان لیگ یکی بازی کردیم و این مسابقه همن فرصت خوبی بود تا بدانیم بازیکنان ما چه شرایطی دارند. بازیکنان ما 60 تا 70 دقیقه در میدان بودند ودر 20 دقیقه آخر هم از بازیکنان دیگر استفاده کردیم. از این بازی نهایت استفاده را کردیم و جدا از نتیجه، ما بازی خوبی انجام دادیم و 6 بازیکن اصلی ما هم نبودند  و فکر می کنم این بازی دستاوردهای خوبی برای ما داشت.

او در مورد برگزاری اردوی بروجرد گفت: ما کارمان را دیر شروع کردیم زیرا بازیکنان مان به توافق نرسیده بودند ولی بعد از وقفه 10 روزه کارمان را خوب جلو بردیم و باید از باشگاه هم تشکر کنیم.  التبه ما پیش بینی دو اردو را داشتیم که اردوی اول را از دست دادیم و اردوی دوم را هم ترجیح دادیم در کشور خودمان باشد. زیرا اعلام شده بود که تیم ها کمتر به اردوی خارجی بروند نمی‌دانم قانون بود یا سلیقه ما را از این مساله دور کردند اما تیم های دیگر به اردوی خارجی رفتند و آزاد هستند اما ما شرایطش را نداشتیم و نظر هم نداشتیم و در داخل کشور اردو می زنیم از 29 تا 4 و 5 مرداد اردو در بروجرد داریم و برای تیم هایی هم که به خارج کشور رفتند ارزوی موفقیت می کنیم.

فرکی در مورد جدایی بازیکنان پیکان گفت: جدایی و ریزش بازیکنان کار ما را سخت کرد و ما 14 بازیکن را از دست دادیم ولی به جای آنها 9 بازیکن جذب کردیم که آنها برای هماهنگی به زمان نیاز دارند البته به همین دلیل هم اردو برگزار می کنیم زیرا یکی از اهداف ما در این اردو این است که بازیکنان بایکدیگر از نظر فیزیکی و کلامی باهم ارتباط داشته باشند. بازیکنانی که جذب کردیم از نظر افکار وخصوصیات اخلاقی شبیه بهم هستند و آنها تا شروع لیگ برای مسابقات آماده می شوند.

پیکان فرکی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر