کد خبر: 785087 A

مدیرعامل تیم پیکان گفت: همانطور که فدراسیون فوتبال اعلام کرده، شرایط استادیوم‌ها در سال گذشته تبعاتی در فاز مدیریتی و امنیتی داشت. این تبعات باعث شد که فدراسیون توجه ویژه‌ای به سامان‌دهی استادیوم‌ها به خصوص شماره‌گذاری آن‌ها داشته باشد.

به گزارش ایلنا، محمود شیعی، مدیرعامل پیکان در حاشیه بازی دوستانه امروز (شنبه) خودروسازان با سپاهان اظهار داشت: ما نقل و انتقالات تیم‌مان به جز یک بازیکنی که باید در پست دفاع چپ بگیریم تمام شده است. ما شاهد یک تحول در تیم‌مان هستیم. فکر کنم ورودی‌هایمان بیشتر از خروجی‌هایمان است. امیدوارم در فصل آینده با افکار فرکی، تیم تهاجمی‌ای داشته باشیم و بازی خوبی از تیم ببینیم.

او درباره برنامه اردوهای پیکان توضیح داد: ما ۳۱ تیر تا ۴ مرداد در بروجرد اردو خواهیم داشت و دو بازی دوستانه خواهیم داشت. همانطور که می‌دانید باتوجه به مشکلات ارزی موجود در کشور و این که در ایران جاهای خوبی برای برگزاری اردوی تدارکاتی است، اردوی داخلی داشتیم.

مدیرعامل پیکان در پاسخ به این سوال که آیا امیدوار است این تیم در لیگ نوزدهم عملکرد بهتری نسبت به لیگ هجدهم داشته باشد، گفت:  ۱۰۰ درصد اینطور است. ما تجربه سال‌های گذشته را داریم و فرکی یک تیم رو به جلو سازمان‌دهی کرده است. ۳-۴ بازیکن ما در تیم‌ملی بزرگسالان حضور دارند و ۳-۴ بازیکن‌مان هم در تیم امید هستند و با غیبت ۷ بازیکن مقابل سپاهان بازی کردیم.

عضو هیات رئیسه فدراسیون فوتبال در ادامه درباره تاریخ برگزاری لیگ نوزدهم گفت: همانطور که فدراسیون فوتبال اعلام کرده، شرایط استادیوم‌ها در سال گذشته تبعاتی در فاز مدیریتی و امنیتی داشت. این تبعات باعث شد که فدراسیون توجه ویژه‌ای به سامان‌دهی استادیوم‌ها به خصوص شماره‌گذاری آن‌ها داشته باشد. الحمدلله کارها خوب پیش می‌رود و در روزهای آینده تاریخ قرعه‌کشی و برنامه برترین‌ها اعلام شود. احتمال دارد که لیگ برتر با تاخیر برگزار شود. فشارها در این مدت خوب جواب داده ولی هنوز کارها به طور کامل انجام نشده است.

شیعی در پاسخ به این سوال که آیا قرار است یک مربی ایرانی به کادر تیم‌ملی اضافه شود، بیان کرد: من از این موضوع بی‌خبر هستم. در جلسه آخری که ویلموتس با مربیان داخلی داشت،‌ صحبتی از این بابت از سوی ویلموتس نشنیدم. اگر صحبتی شده من از آن بی‌خبرم. ویلموتس کسی نیست که عجله کند و با شناخت تصمیم‌گیری می‌کند.

او در پاسخ به این سوال که آیا با طرح افزایش بازیکنان تیم‌ها در لیگ برتر موافق است، اظهار کرد: من موافق طرح افزایش نفرات تیم‌ها در لیگ برتر نیستم و اگر این طرح به هیات رئیسه بیاید با آن مخالفت می‌کنم.

شیعی پیکان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر