کد خبر: 785055 A

بازیکن تیم ملی ایران گفت: حدود یک ماه دیگر می‌توانم به شرایط بازی برسم و با توجه به مصدومیت رباط باید خیلی با احتیاط کار کنم.

به گزارش خبرنگار ایلنا، محمد انصاری عضو تیم ملی کشورمان در حاشیه تمرین این تیم گفت: اتفاق خیلی خوب است که همه بازیکنان لیگ شانس را به دست آوردند تا در لیست حاضر شوند. دو آقای گل لیگ دسته اول و دیگر بازیکنان و امیدوارم این اتفاقات ادامه دار باشد و همه بازیکنان شایسته در آن حاضر باشند.

وی درباره دیدار با تیم امید که برای حضور در المپیک می‌جنگد می‌گوید: من فکر می کنم این مسابقه خیلی خوب باشد و انگیزه زیادی برای تیم امید و انگیزه آنها برای حضور در تیم ملی. مطمئنا سرمربی تیم ملی نیز نگاه بزرگی به آنها خواهد داشت تا آنها نیز شانس زیادی برای حضور در تیم ملی داشته باشند. اکنون همه می‌خواهند با انگیزه بالا تلاش کنند و در فهرست باقی بمانند.

انصاری درباره دعوت دوباره به تیم ملی بعد از پشت سر گذاشتن دوران مصدومیت گفت: من در این مدت با بازیکنان تیم ملی در ارتباط داشتم. اکنون به آمادگی 90 درصدی رسیدم و البته حدود یک ماه دیگر می‌توانم به شرایط بازی برسم و با توجه به مصدومیت رباط باید خیلی با احتیاط کار کنم.

 

پرسپولیس تیم ملی فوتبال ایران محمد انصاری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر