کد خبر: 784989 A

هافبک تیم ماشین سازی اعلام کرد با پایان مدت زمان درمان مصدومیتیش به تبریز سفر می‌کند و تمرینات حاضر خواهد شد.

توحید غلامی در گفت و گو با ایلنا، درباره وضعیت آمادگی خود پس از مصدومیت فصل گذشته گفت: خداراشکر اواخر تمریناتم را سپری می‌کنم. از روزی که مداوا را آغاز کردم در تهران حضور داشتم و زیر نظر دکتر نوروزی و طباطبایی کارم را دنبال کردم.

او ادامه داد: شرایطم در حال حاضر خیلی خوب است و امکاناتی که نیاز داشتم در تبریز نبود به همین دلیل به تهران آمدم. به نظرم فکر می‌کنم به زودی تمرینات گروهی را به همراه تیم شروع می‌کنم. به نظرم از هفته‌های اول لیگ می‌توانم بازی کنم ولی صحبتی که با دکترها داشتم برای محکم کاری یک یا دو هفته دیرتر هم شروع شود بهتر است. آماده هستم تا با قدرت برگردم و کارم را دوباره آغاز کنم. مصدومیت زمان بدی به سراغم آمد و برنامه‌هایم را بهم ریخت.

غلامی درخصوص جدایی مهاجری و معرفی رسول خطیبی به عنوان سرمربی جدید تیم ماشین سازی گفت: من با آقای خطیبی کار نکردم و بالاخره در فوتبال تغییر و تحول انجام می‌شود. امیدوارم ایشان که روی کار آمده‌اند نتایج سال گذشته با شرایطی که آقای مهاجری گرفتند را ادامه بدهند و روند خوبی برای پیشرفت داشته باشیم.

هافبک ماشین سازی درباره اینکه وضعیت قراردادش به چه صورت است، گفت: من یک فصل دیگر با ماشین سازی قرارداد دارم، سال گذشته قرارداد دو ساله امضا کرده بودم؛ مقابل سایپا نباید بازی می‌کردم اما حضور پیدا کردم و مصدومیتم تشدید شد؛‌ بالاخره این هم از اتفاقات فوتبال است. امسال هم در این مدتی که بوده پیشنهاد از تیم‌های لیگ برتری داشتم اما گفتم که با ماشین سازی قرارداد دارم. البته تا الان آقای خطیبی هیچ تماسی با من نگرفتند که جویای احوالم شوند و حق هم دارند بالاخره شرایط نقل و انتقالات است و من هم با آن تیم قرارداد دارم و هر زمان که شرایط خوب به دست بیاورم باید به تمرینات گروهی اضافه شوم.

ماشین سازی تبریز توحید غلامی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر