کد خبر: 784911 A

برگزاری اردوهای منظم اعتماد بنفس بچه‌ها را بالا می‌برد

مدافع تیم ملی امید معتقد است دیدار با نفت مسجد سلیمان آزمون مناسبی برای بازیکنان این تیم بوده است.

به گزارش ایلنا و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، علیرضا آرتا مدافع تیم ملی امید پیرامون بازی روز گذشته این تیم برابر نفت مسجد سلیمان گفت:در آغاز اردوی جدید و پیش از بازی روز دوشنبه برابر تیم ملی ، فرصت بسیار خوبی بود که بچه ها در کنار هم برابر یک تیم لیگ برتر قرار گرفتند و فکر می کنم آمادگی تیم خودمان را در این بازی به خوبی نشان دادیم.بعد از این برای بازی با تیم ملی آماده می شویم که یک فرصت ایده آل است. بچه ها می خواهند شایستگی و توانایی خودشان را در این مسابقه به بهترین شکل نشان بدهند.

آرتا اضافه کرد: خوشبختانه در این بازی عملکرد بسیار خوبی داشتیم و نیمه دوم موقعیت های مناسبی خلق کردیم. اگر کمی با دقت تر عمل می کردیم می توانستیم در این بازی هم پیروز بشویم. با این وجود فکر می‌کنم برای شروع به عنوان نخستین بازی نمایش خوبی ارائه کردیم و توانستیم به یک تیم لیگ برتری فشار زیادی در این بازی وارد کنیم. 

مدافع تیم امید در پایان گفت: خوشحالیم که اردوهای تیم به صورت منظم و مستمر برگزار می شود. این اتفاق باعث هماهنگی بیشتر نفرات خواهد شد و البته اعتماد بنفس بچه ها را بالاتر می برد. انشالله به ادامه همین روند وضعیت فنی تیم ایده آل می شود و می توانیم با شرایط مناسب برای حضور در مرحله نهایی مسابقات آماده شویم.

تیم ملی فوتبال ایران تیم امید ایران علیرضا آرتا
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر