کد خبر: 784839 A

سرمربی تیم فوتبال تراکتور از اضافه شدن اشکان دژاگه و چند بازیکن جدید تا چند روز دیگر به اردوی تیم صحبت کرد.

به گزارش ایلنا، مصطفی دنیزلی در گفت و گو با خبرنگار روابط عمومی باشگاه فرهنگی، ورزشی و اقتصادی تراکتور، در خصوص اردوی ارضروم اظهار کرد: پس از پشت سر گذاشتن تمرینات پرفشار تبریز، اردوی خود را در ارضروم آغاز کردیم و می توانیم در این اردو، برنامه‌های بدنی و غذایی بازیکنان را نیز زیر نظر بگیریم.

وی افزود: تمرینات‌مان در دو نوبت صبح و عصر برگزار می‌شود و به دلیل این که آسیب زیادی به چمن ورزشگاه بنیان دیزل وارد نشود، به ارضروم آمده‌ایم.

دنیزلی گفت: بازیکنان در تبریز نیز وضعیت خوبی داشتند و اکنون چند بازیکن را به علت حضور در اردوی تیم ملی در اختیار نداریم، اما به زودی چند بازیکن خارجی به جمع ما ملحق می‌شوند و می‌خواهیم همه چیز را در ارضروم تمام کرده و به تبریز برگردیم.

وی در خصوص آخرین وضعیت جذب بازیکنان جدید خاطرنشان کرد: در استانبول، با حدود 50 بازیکن جلسه داشتیم تا به جمع بندی برسیم و از بین آن‌ها، فقط سه بازیکن را انتخاب خواهیم کرد تا به جمع ما بپیوندند.

سرمربی تراکتور درباره شایعه اخراج چهار بازیکن از تیم گفت: امروز شنیدم که از تبریز خبر آمده که من چهار بازیکن را نمی‌خواهم؛ از همین جا به هواداران اعلام می کنم که طرفداران تا زمانی که چیزی را مستقیما از زبان من نشنیده‌اند، باور نکنند.

وی افزود: ما به تلاش خودمان ادامه می‌دهیم و بازیکنان جدید نیز به جمع ما اضافه خواهند شد و لیگ را نیز با قدرت آغاز خواهیم کرد و هواداران نگران تیم نباشند.

دنیزلی گفت: با اشکان دژاگه صحبت کرده‌ام، او مشکلاتی دارد که به زودی حل خواهد شد و تا 8، 9 روز دیگر به جمع ما اضافه می‌شود و خوشبختانه اکبر ایمانی هم به اردو اضافه شده و مشکل دیگری نداریم.

وی خطاب به هواداران تاکید کرد: طرفداران‌مان آسوده خاطر باشند، چرا که ما خوب تلاش می‌کنیم و خوب به تبریز برخواهیم گشت و لیگ را خوب شروع خواهیم کرد و در کنار یکدیگر خوشحال خواهیم شد.

لیگ برتر فوتبال مصطفی دنیزلی تراکتور آذربایجان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر