کد خبر: 784819 A

هافبک تیم پیکان گفت: در نگاه اول دوست دارم که رضایت ویلموتس را جلب کنم و در تمرینات خودم را نشان بدهم تا آینده خوبی را برای خودم رقم بزنم.

سعید واسعی در گفت و گو با ایلنا، درباره تمدید قرارداد با پیکان با وجود پیشنهادهای دیگر گفت: چند پیشنهاد به دستم رسیده بود اما قرارداد دوساله با پیکان امضا کرده بودم و به همین دلیل تصمیم گرفتم که یک فصل دیگر در خدمت این تیم خودروساز باشم. تیم‌های اصفهانی و تبریزی پیشنهاد ارائه کردند اما با احترام به آنها من در پیکان ماندنی شدم. 

او ادامه داد: پیکان باشگاهی است که به نظرم هر جایی یک ثباتی می‌خواهد و هنوز خیلی جا دارد که به تجربیاتم اضافه کنم و به همین دلیل تصمیم گرفتم که برای کسب تجربه بیشتر در پیکان بمانم. 

واسعی درخصوص پیش بینی از آینده خود در فصل آینده گفت:‌ من امسال باتوجه به برنامه‌هایی که دارم خیلی تلاش می‌کنم که همیشه آماده باشم و حالا هم که به اردوی تیم ملی دعوت شده‌ام با قدرت ادامه بدهم تا در اردوهای دیگر هم باشم. من همیشه دوست داشتم که برای تیمم مثمرثمر باشم و نسبت به سال گذشته بهتر باشم. فصل قبل مصدومیت نیم فصل اول باعث شد تا چندین هفته از مسابقات جام حذفی و لیگ برتر دور باشم.

هافبک پیکان درباره لیست جدید تیم ملی و حضورش در نفرات انتخاب شده از سوی ویلموتس گفت: واقعا اتفاق خوبی بود و سورپرایز شدم. آقای ویلموتس به جوان‌ها اعتقاد خاصی دارند و امیدوارم که بتوانیم لایق این حسن انتخاب ایشان باشیم و حداقل به نحوی خودمان را نشان بدهیم. اکثر بازیکنان دعوت شده به این اردو فکر می‌کنم زیر 27 سال باشد و این حرکث مثبتی است که برای بازیکنان لیگ برتری دیگر هم انگیزه ایجاد شود و امیدوارم هر کسی که لیاقتش را دارد لباس تیم ملی را برتن کند.

واسعی درباره رقابت در خط میانی تیم ملی گفت: بله یکی از مهم‌ترین پست‌ها در فوتبال همین خط هافبک است و اینکه تیم ایران هم همواره هافبک‌های خوبی داشته است. خودم چون پشت مهاجم بازی می‌کنم و خیلی هم به این پست علاقه دارم و چپ پا هم هستم، انرژی فراوانی دارم که خودم را در تیم بگنجانم. در نگاه اول دوست دارم که رضایت ویلموتس را جلب کنم و در تمرینات خودم را نشان بدهم تا آینده خوبی را برای خودم رقم بزنم.

او درباره اینکه کدام یک از هافبک‌های تیم ملی را به عنوان الگو انتخاب می‌کند گفت: از کودکی عاشق علی آقای کریمی بوده‌ام و ایشان بار فنی بسیار بالایی داشته‌اند. خارج از ایران هم رونالدو پرتغالی را دوست دارم؛ دلیلم برای علاقه به این بازیکن تلاشی بوده که از گذشته داشته و موفقیت‌های بزرگی را کسب کرده است. او همیشه تلاش کرده که بهترین باشه و برای همین زحمت هم کشیده است. تلاش می‌کنم که شبیه آقای کریمی باشم و روزهای بیشتری را در تیم ملی افتخار برتن کردن پیراهن کشورم را داشته باشم.

تیم ملی فوتبال ایران پیکان تهران سعید واسعی مارک ویلموتس
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر