کد خبر: 784814 A

با حضور ویلموتس انگیزه رسیدن به تیم ملی دارم

وینگر ذوب آهن از شرایط این روزهای خودش و تیمش در آستانه شروع فصل جدید و رقابت‌های آسیایی صحبت کرد.

محمدرضا عباسی در گفتگو با خبرنگار ورزشی ایلنا در خصوص شرایط این روزهای ذوب آهن اظهار داشت: تمرینات‌مان را شروع کردیم و مشغول بدنسازی هستیم و خودمان را برای شروع یک فصل خوب آماده می‌کنیم. اردویی در خود اصفهان داریم و بعد از آن هم فکر می‌کنم یک اردو در جنوب خواهیم داشت تا آماده بازی‌ها شویم.

وی در مورد وضعیت تیم در نقل و انتقالات گفت: شرایط خوب است و تیم جوان و با انگیزه‌ای داریم. متاسفانه دو بازیکن خوب از دست دادیم ولی فکر می‌کنم نفرات جایگزین بتوانند به تیم کمک کنند و با انگیزه بالایی منتظر شروع رقابت‌ها هستیم. موضوع ناراحت کننده وضعیت 3 بازیکن سرباز ما است که با وجود تلاش‌هایی که باشگاه انجام داده تا این لحظه کاری برایشان انجام نشده و هنوز در پادگان هستند.

وینگر ذوب آهن در ادامه عنوان کرد: کمتر از یک ماه دیگر ما بازی آسیایی در پیش داریم و اینطور که شنیدم بازیکنان تا آن موقع نمی‌توانند به تمرینات اضافه شوند و در این بازی حساس کنار ما نیستند. ما تنها نتیم ایرانی در رقابت‌های آسیایی هستیم ولی جوری با ما رفتار می‌شود که انگار نماینده ایران نیستیم و به ما هیچ کمکی نمی‌شود.

عباسی در مورد بازی مقابل الاتحاد گفت: الاتحاد یکی از 3 تیم خوب عربستان است و چند روز قبل دو خرید گران قیمت داشت و تیم خودش را تقویت کرد. کار سختی مقابل آنها داریم ولی با انگیزه بالا و اعتماد به نفس خوبی وارد زمین می‌شویم و می‌خواهیم به مرحله بعدی صعود کنیم. ای‌کاش شرایط میزبانی به گونه‌ای بود که می‌توانستیم در اصفهان از آنها میزبانی کنیم و هوادارانمان به حمایت ما می‌آمدند ولی چند سالی است متاسفانه شرایط به این صورت شده و کاری نمی‌شود کرد.

وی با اشاره به وضعیت خودش و تمدید با ذوب آهن خاطرنشان کرد: من یک فصل دیگر با ذوب آهن قرارداد داشتم و یک فصل هم آن را تمدید کردم و تا دو فصل بعد بازیکن ذوب آهن هستم. چند سالی اینجا بودم و از حضور در تیم خوشحالم و فکر می‌کنم به صلاحم بود بمانم. پیشنهادات خوبی داشتم و از پایتخت هم پیشنهاد خوبی به من رسید ولی همانطور که گفتم صلاحم بر این بود که بمانم و در ذوب آهن پیشرفت کنم.

وینگر ذوب آهن در مورد حضور ویلموتس روی نیمکت تیم ملی و دعوت کردن نفرات جدید به اردو گفت: زمان کی‌روش یک سیستم بسته‌ای در تیم ملی حاکم بود و همیشه نفرات ثابتی دعوت می‌شدند و خیلی کم بازیکنی از این فهرست خط می‌خورد و نفر جدید اضافه می‌شد ولی فهرست جدید نشان می‌دهد ویلموتس به دنبال دیدن بازیکنان جدید است و همین موضوع انگیزه من و خیلی‌های دیگر را بیشتر کرده است. پوشیدن لباس تیم ملی آرزوی هر بازیکنی است و من هم خوشحال می‌شوم اگر بتوانم برای تیم کشورم بازی کنم و مفید باشم.

لیگ برتر فوتبال ذوب آهن اصفهان محمدرضا عباسی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر