کد خبر: 784775 A

کاپیتان سوم پرسپولیس با توجه به پیشنهادی که به دستش رسیده در آستانه جدایی از جمع سرخپوشان قرار دارد.

به گزارش خبرنگار ایلنا، لیست پرسپولیس شرایط عجیبی دارد و مدیران این تیم بدون بررسی به دنبال جذب هستند و این در حالی است که این اتفاق باعث شکل گیری شایعات زیادی از لیست خروج تیم شده است.

جذب محمدحسین کنعانی زادگان و فرشاد احمدزاده در کنار زمزمه نزدیک به واقعیت توافق با وحید امیری در کنار عدم خروج بازیکنی از لیست سرخپوشان اکنون شایعات درباره لیست مازاد تیم را به بالاترین حد ممکن داغ کرده است.

در این میان گفته می‌شود امید عالیشاه که اکنون کاپیتان سوم پرسپولیس و البته جزو باسابقه‌ترین بازیکنان این تیم محسوب می‌شود، بعد از عدم توافق چندباره در مسائل مالی با باشگاه، با پیشنهاد یک تیم ترکیه‌ای مواجه شده است و بعید نیست در فصل جدید راهی سوپرلیگ این کشور شود.

این در حالیست که گفته می‌شود مذاکرات با وحید امیری به مراحل پایانی خودش رسیده و در پست عالیشاه نیز آنها مهدی ترابی را نیز در اختیار دارند. 

امید عالیشاه

عالیشاه که در فصل گذشته علیرغم نیمکت نشینی در مقطعی، برترین پاسورهای پرسپولیس نیز لقب گرفته بود، از برخی اتفاقات و همچنین بی توجهی باشگاه ناراضی است و شاید بر این اساس تصمیم به جدایی مقطعی از جمع سرخپوشان بگیرد.

پرسپولیس امید عالیشاه وحید امیری نقل و انتقالات پرسپولیس
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر