کد خبر: 784740 A

مدافع تیم فوتبال تراکتور گفت: حمایت پرشورها، وظیفه ما ر‌ا سنگین تر می کند.

به گزارش ایلنا، مسیح زاهدی در حاشیه دومین روز از تمرین اردوی ارضروم، در گفت و گو با خبرنگار روابط عمومی باشگاه فرهنگی، ورزشی و اقتصادی تراکتور، در خصوص آخرین وضعیت تیم اظهار کرد: خداراشکر تا کنون تمرینات خوبی پشت سر گذاشتیم و وضعیت بدنی مان روز به روز بهتر می شود و امیدوارم تا شروع مسابقات، بتوانیم به شرایط ایده آل برسیم.

وی در خصوص اردوی ارضروم و کمپ "پولات ریزورت" بیان کرد: باشگاه تراکتور برای اردوی پیش فصل، محلی را در نظر گرفته که برای آمادگی جسمانی می تواند بسیار خوب باشد و با توجه به امکانات بالای این کمپ، می توانیم به خوبی آماده مسابقات شویم.

زاهدی در خصوص دنیزلی گفت: آقای دنیزلی سابقه کسب چند قهرمانی با تیم های سطح اول ترکیه را در کارنامه دارد و تیم های تحت هدایت وی، همیشه خوب فوتبال بازی می کنند و کار کردن با چنین مربی برای هر بازیکنی آرزوست و بسیار لذت بخش است.

مدافع تراکتور در خصوص وضعیت روحی روانی تیم نیز خاطرنشان کرد: شرایط روحی تیم بسیار خوب است و امیدوارم با جذب چند بازیکن خوب، کامل تر شویم و با آمادگی بالاتری، فصل را آغاز کنیم.

زاهدی تاکید کرد: هواداران پرشور تراکتور، حتی در کل جهان معروف هستند و همه می دانند که تراکتور چه هواداران پرشوری دارد و این موضوع، وظیفه ما را سنگین تر می کند و امیدوارم با کسب نتایج خوب و رسیدن به عنوان قهرمانی، بتوانیم جواب زحماتشان را بدهیم.

لیگ برتر فوتبال مسیح زاهدی تراکتور آذربایجان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر